Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Určitě ne, vždyť nedostal od UPC (Karnevalu) email 8 let :roll::lol:

 

To je vážně veliká radost a rozhodně důvod k oslavě dostat poprvé v životě inf.e-mail od UPC,kterému už tolik let poctivě a pravidelně platím,že?A to to ještě zdejší "hlásné trouby" UPC musely nahlásit nahoře ;-) Nebýt tohoto fóra,tak se dozvím velké hov...Takže si to štěstí užijte za mě...:D

A identifikovali Vás podle nicku a sledují Vás přes zelené oko v STB :lol:

 

 

Moc bych je nechválil. Jak jsem předpokládal, TV dnes nehraje a žádnou zprávu jsem nedostal. Zítra zavolám na infolinku, ať s tím něco udělají, že to nehraje. Já vlastně o žádném vypínání oficiálně nevím.

Nepřišel email, sms ani dopis? Máte modul?

http://www.upc.cz/klientske-centrum/vypadky-sluzeb-upc/ - tady taky nic?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ne, vždyť nedostal od UPC (Karnevalu) email 8 let :roll::lol:

 

To je vážně veliká radost a rozhodně důvod k oslavě dostat poprvé v životě inf.e-mail od UPC,kterému už tolik let poctivě a pravidelně platím,že?A to to ještě zdejší "hlásné trouby" UPC musely nahlásit nahoře ;-) Nebýt tohoto fóra,tak se dozvím velké hov...Takže si to štěstí užijte za mě...:D

A identifikovali Vás podle nicku a sledují Vás přes zelené oko v STB :lol:

Někteří tady lezou UPC do zadku tak,že je lze zase identifikovat podle hnědých uší :grin:

 

Identifikovali mě už několikrát přes IP adresu,proč by to teď nešlo:grin:

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval to byli jiní frajeři. Aspoň jsem věděl co se děje, informace jsem dostával pravidelně poštou. Teď?

Jedině na stránkách s výpadky je oznámení o změně. I když píšou "jak jsme avizovali" - kde? V horní dolní na třetím sloupu veřejného osvětlení? Tak tam jsem to opravdu nečetl. Donedávna jsem si platil Supreme už jen tak ze setrvačnosti, poté co začaly "obstrukce" jsem to teprve o něco snížil. Proč by se za těch pár drobných, co ode mě dostávají, nějak obtěžovali s nějakými informacemi.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je marné.Tady Ti budou někteří pořád dokola omílat,že to posílají všem,že to máš ve spamu,že neumíš číst,že jsi slepý...Přijdou mi,jako placené klaky od UPC.A když mi přijde opravdu po x letech první e-mail od UPC(i když smrtelně tvrdili,že mi chodí pořád),tak tady ještě škodolibě masturbují.Asi si někde potřebují to svoje nízké EGO nahonit.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já to náhodou vítám.

Je to docela pokrok. Posílají emaily nejen s reklamou. :)

A tuším, že Tomus nebo nějkdo jiný psal, že budou posílat emailem i plánované odstávky.

 

Já si taky pamatuji, že to UPC nedělalo, a že jsme mu to vyčítali. Teď to ale vypadá lépe, tak proč z toho nemít trochu radosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník UPMan

Po sjednocení kmitočtů se mi po resetu STB CV 5000 v Ostravě-Porubě přesunul mux 6 (626/64/6900) na předvolby 1-7 a ostatní programy se zařadily až za ně, tzn. např. ČT1 je na předvolbě č. 8. Taky se snížila úrověn signálu na všech muxech o cca 5-10 %. Má někdo stejnou zkušenost? Je to jen přechodná záležitost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...