Přejít na obsah

Sjednocení kmitočtů sítí Karneval a UPC


tomus

Doporučené příspěvky

..... Kdyby došlo k vymazání položky u programu, u kterého došlo k přesunu, dalo by se to pochopit........

 

Přesunuty byly všechny programy

 

..... TV přeladím, až to bude definitivní, do té doby na to nešáhnu. Nové programy (=odpadní) stejně dostanou pozici kterou si zaslouží, takže tak 100+. ....

 

Definitivní už to je :D , do přidání dalšího muxu s novými programy. Teď už jsou jen dva programy "dablované", takže dojde pouze k jejich výměně za něco jiného (CS film a Music Box)

 

... Někdo tu psal, že UPC posílá informace o změnách předem. Mám, mimo jiné, CI a nic jsem nedostal (jako obvykle). Zatím jsem nebyl nikdy předem informován o změnách, a ani nepředpokládám, že by se to mohlo změnit.

 

K odeslání informací o vypnutí "starých kmitočtů dojde v týdnu před avizovaným vypnutím, takže v oblasti Severních Čech to bude příští týden

 

Ladit ti mohu doporučit na 658 MHz (případně vypnout a znovu zapnout STB na programu ČT1, Nova, Prima family ...)

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Kdyby došlo k vymazání položky u programu, u kterého došlo k přesunu, dalo by se to pochopit........

 

Přesunuty byly všechny programy

Jak tomu mám rozumět?

Ve smyslu:

1. "Byly už provedeny všechny přesuny." - pak snad by to mohlo být v pořádku.

2. "Došlo k přesunům všech programů." - Tenhle smysl by odpovídal odpovědi na můj dotaz. Není to ale pravda, to by mi nehrála TV, u které jsem nic neladil, a automatické ladění mám zakázané, a mimo jednoho nebo dvou programů, jsem žádné přesuny nezaznamenal - to neznamená, že neproběhly, ale jen to, že ty přesunuté prostě jednoduše nesleduji, takže ani nemám potřebu něco přelaďovat.

 

 

..... TV přeladím, až to bude definitivní, do té doby na to nešáhnu. Nové programy (=odpadní) stejně dostanou pozici kterou si zaslouží, takže tak 100+. ....

 

Definitivní už to je :D , do přidání dalšího muxu s novými programy. Teď už jsou jen dva programy "dablované", takže dojde pouze k jejich výměně za něco jiného (CS film a Music Box)

Pokud se budou přidávat programy typu Fanda, Smíchov a pod. (ani je všechny neznám), tak to nové ladění opravdu nepotřebuji. Vlastně dosud ani nevím, jestli uvedené programy fungují, a ani mě to nezajímá.

 

... Někdo tu psal, že UPC posílá informace o změnách předem. Mám, mimo jiné, CI a nic jsem nedostal (jako obvykle). Zatím jsem nebyl nikdy předem informován o změnách, a ani nepředpokládám, že by se to mohlo změnit.

 

K odeslání informací o vypnutí "starých kmitočtů dojde v týdnu před avizovaným vypnutím, takže v oblasti Severních Čech to bude příští týden

Vzhledem k dosavadnímu "informování" bych se mohl vsadit, že nic nepřijde. Pravděpodobnost, že něco dojde je menší, než že mě trefí meteorit.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tady psalo, že přechodnou dobu budou běžet programy na obou kmitočtech jako souběh. STB od UPC se samy přeladily a na TV si to musí udělat každý sám. Co vidím v seznamu multiplexů, tak ve vaší oblasti dochází ke změně kmitočtů u všech muxů.

Pokud máš na mysli to, že před měsícem přesouvali nějaké programy mezi sebou, tak to je myslím už také hotové.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, tohle sem si až tak úplně neuvědomil.

 

Kdyby došlo ke změně programů "střihem" a najednou bylo by to mnohem lepší. Za poslední týden došlo minimálně 3x k aktualizaci programů na PVR a to nepočítám kolikrát to bylo celkem za cca měsíc. Kdyby to prošlo všechno najednou, taky by mě to naštvalo, ale jenom jednou. Teď už je to po několikátý a ještě mě to čeká, až to "vypnou". Pokaždé mě to stojí další a zbytečný čas.

 

Ještě bych dodal. Nemám tolik času, tak se k TV dostanu jednou max. dvakrát za týden (většinou až víkend). Naprogramuju další týden a projedu nahrávky z předchozího. Když nemám od UPC informace, kdy dojde ke změně, tak se klidně může stát, že z celého týdne nebudu mít nic. V posledních dnech to denně aspoň na chvíli zapnu, abych věděl, co se zase stalo. Dál se ale k TV dostanu až v sobotu (a to ještě možná), tak to mě asi čeká šok, jestli je pravda, že se tento (vlastně asi až příští - jestli to tak opravdu bude, kdo ví) týden vypnou původní frekvence. UPC asi přijde o dalšího zákazníka. Ne že bych to chtěl zrušit, ale z tohohle mě to jednou definitivně švihne a konečně budu mít klid.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úprava programové nabídky DTV v Brně

V úterý 2.dubna dojde k úpravě distribuce digitální kabelové televize v Brně. U set-top boxů Handan (standardní box a DVR) a Kaon (HD-PVR a nový HD box s nahráváním na USB disk) dojde k aktualizaci software přijímačů tak, aby bez problému naladily nově používané frekvence. Televizní přijímač s DVB-C tunerem a CA modulem a kartou od UPC bude ale nezbytné znovu naladit. Můžete zvolit jak automatické ladění, tak manuální s nastavením parametrů: •frekvence: 658,00 MHz

•symbolrate: 6900

•QAM: 64

Nové parametry sítě zjednoduší ladění a také umožní přidat další programové pozice. Děkujeme.

 

Vaše UPC

 

http://www.upc.cz/o-upc/novinky/uprava- ... 19102.html

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...