Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Katoda> Soudil jsem podle data Tvé registrace na KarnevalZone a Tvém výskytu na fóru, o přepojení Kralup na druhou síť jsem doteď nevěděl.

Jo jo, přepojovali to asi rok poté, co UPC spolklo Karneval.

 

Ale problém "se zřejmě vyřešil", teď jsem to právě zapnul a mux najednou šlape na plný pecky a valí se na mě ruština. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo, rozes*al jsem si oblíbené kvůli těm rusákům a holt jsem pak asi tak hodinku věnoval srovnání 120 kanálů dle mého gusta. A jak jsem říkal, ti rusáci fakt za to nestáli (že já vůl jsem se neodolal :D ). nevím jestli tam u nich je dneska zvláštní den, ale ty pořady jsou dnes otřes. Jsem si připoměl 70-tá léta. Dneska hezká vzpomínka Brežněva, pěkný filmeček z vojenského prostředí a potom cosi z produkce Mosfilmu., na dalším kanále vzpomínala nějaká soudružka na krásné pionýrské mládí a tamní režie je zřejmě necivilizovaná, neboť v 17:00 měli být nějaké zprávy ...... kulový, vzpomínající komsomolka měla přednost (nakonec to tak přetahli, že zprávy prostě odpadly). Hudební kanál podobný MTV, pouze nedosahuje technické úrovně. Jo, a ještě tam byla nějaká móda - teda zvláštní móda. Nějaký pán tam na jiných předváděl dle jeho slov amerikanskij a anglikanskij styl :D . Tomu oblečení s oněch jmenovaných států se to nepodobalo ani omylem - ty lidi bych někde venku na první pohled i s tím oblečením tipoval na ukrajince či rusy.

Jestli chce UPC zjistit, jaká bude obliba zahraničních balíčků, no tak s tímhle ruským to trefila z úplně opačné strany (možná je to úmysl - čert ví). Na tenhle balíček se jim valná většina lidí vykašle a to i zde žijící rusové (už jsem naplno pochopil, proč mí sousedé se těmhle kanálům smějí a ač jsou to přistěhovalci z Ukrajiny a Ruska - nemají o cosi podobného z jejich domoviny žádný zájem). A dát za to 130.-Kč? (nebo kolik). Bože, ani zadarmo

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel

No vidíš a já jsem se na jedničku občas o víkendu koukal docela rád pokud tam bylo něco zajímavého. To běželo ještě v Kabel plus analog kabelovce v té rozšířené nabídce (tehdy tušim asi 30-35 kanálů za 130 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník david3434

opravdu by mě zajímalo jestli se najde někdo kdo si ten balíček předplatí?Mě by to ani nenapadlo a v domě máme ještě 2 ruský rodiny a můj dotaz zda si ho objednají je opravdu rezesmál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu by mě zajímalo jestli se najde někdo kdo si ten balíček předplatí?Mě by to ani nenapadlo a v domě máme ještě 2 ruský rodiny a můj dotaz zda si ho objednají je opravdu rezesmál.

 

 

Tak třeba já jsem si jej předplatil, teď na půl roku je za 65Kč :D

Nejvíc koukám na Vremja,opravdu pěkné retro tv archivu, zajímavá nabídka třeba hudebních pořadů-nostalgie....Řídím se výběrem v jejich programu na netu,vím co chci sledovat.Má to svoji originalitu, kterou jinde neuvidím.A to mám na satelitu i další ruské programy a třeba komplet BBC... :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Asi si ho teda někdo objedná,ale i tak si myslím,že kdo vyloženě chtěl koukat na Ruské programy už si dávno pořídil satelit.

Saozřejmě že je úzká skupina lidí,kteří si ho asi objednají,ale daleko lepší by bylo,kdyby UPC dalo alespoN někdy na své zákazníky a jak píše TOMUS zařadilo např. vítěze zdejší ankety.

Jinak,když byl Ruský balíček zadarmo tak jsm ho sledoval asi 5 minut a to je asi případ většiny,takže i kdyby byl zadarmo tak se na něj nedívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, teď jsem se normálně rozesmál. Pustil jsem si TV a zkusil ty ruský kanály v tom balíčku. Je tam už kulový - není přístup. A to mám SUPREME, kde bylo garantováno, že bude přístupné vše. Však ta cena také za to stojí.

Takže soudruzi v UPC si asi myslí, že abonenti SUPREME, kteří platí hodně nad 1000 Kč měsíčně, si budou také připlácet za nějaké balíčky (s tím ruským to byl teda fakt gól :lol: ). no asi upadli soudruzi na hlavičku, když si myslí, že v bordelzemi, kde jsou nízké výdělky si asi lidi, kteří mají SUPREME budou nakonec s balíčky (nevím, kolik jich bude) platit měsičně 2000 Kč. Ty vago, tam snad mají managment na úrovní Nečase a Kalouska :lol:

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...