Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss

Teprv po přečtení zdejších příspěvků jsem zjistila, že už jsou zablokované. Zkusila jsem je, když se naladily a od té doby jsem o ně nejevila zájem. Ani je nemám ve favoritech. Nebylo o co stát. To, co jsem viděla ty první dny po zprovoznění mě opravdu "ohromilo" a za to chcou 130,- Kč ??? Blázni!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky Supreme. Když začal vysílat Leo a nebyl tam, a začalo se mluvit o tom, že ani Supreme nezaručí, že tam bude všechno, zrušil jsem to. Ne, že bych to potřeboval, ale jde o princip, a teď se ukazuje, že to byla jenom první vlaštovka, asi jako pokus, jak budou zákazníci reagovat. Cena neustále, salámovou metodou, narůstala i bez upozornění a už jsem se vším všudy (+ internet a telefon) platil skoro 2300,-. Teď platím minimálně o 1000,- méně a těch cca 80 programů mi bohatě stačí. Nepočítám je, stejně sleduju tak max. 15 programů a jen jednou za čas, ze zvědavosti projedu všechno. Ani nemám na TV povoleno automatické ladění (aby se mi nerozházely předvolby), tak změny tak rychle ani nezaregistruju. Pořád ještě mám místo ČT2 (HD přep.) původní název Noe a je mi to docela jedno. Abych se vrátil k tématu, vidím, že jsem ohledně Supreme dobře udělal.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Mi doma taky využíváme Supreme a už z principu tohoto balíčku by tam mělo být vše.Na druhou stranu je mi celkem jedno že tam není LEo a už vůbec mi nevadí že tam není ten rusky balíček.Nepotřebuji kanály jen abych je měl,ale vždy si vybírám.

A na konec já bych nikdy za supremem nedal víc než to co platím teď a to je 550kč/měs.Před 14 dny prodlouženo zase na rok už 3 rok po sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nejde o to LEO, ale o fakt, že spousta lidí má (měla) Supreme proto, aby nemuseli řešit každou programovou změnu mezi balíčky nebo přidání nových programů - prostě v Supreme bylo kdysi všechno. A pokud dneska není, tak je otázkou, jestli se Supreme ještě vyplatí. Já třeba naznal, že nikoliv a vzal Kombi Komfort+ s balíčkem Plus, kde oproti dřívější nabídce Supreme a 100M platím o tisícovku míň. HBO apod. pak neřeším, stejně jsem to dřív viděl max. jednou za rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Mě se například vyplatí,protože já zase nepotřebuji rychlý internet a abych se přiznal tak mi stačilo i těch 10MB a o zvýšení na 30 jsem ani nestál.Takže mě se to asi vyplatí protože to mám zkloubený i z dvěma settopboxama a celkem za TV platím 600kč(550 za Supremem+ 49kč settopbox + 1kč druhý settpbox) a za net 250kč komplet i s modemem a na cenu 850kč bych se asi nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Už tady byly několikrát řešeny slevy,které dává UPC a i když se někomu třeba nelíbí tak já je rád využívám už několik let.Začalo to asi před 3 lety kdy jse mi zdála ceny vysoká a tak jsme ještě přes jejich formulář dali výpověd a od té doby nám každy rok prodlužujou slevu 53% na veškeré služby:vždy na rok a tak je třeby si ho hlídat a měsíc před ukončením roku se ozvat a nechat si zase slevu o rok prodloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...