Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Douhlasím s Dinkylinky,že i kdyby stál pouze 1 kč,tak bych si ho neaktivoval.Upřímě řečeno ani netuším jestlui si ho někdo objedná,podle mě je to ze starny UPC pouze zkouška,ale nevidím to moc pozitivně.Beru to podle sebe a ikdyž jsem více než 1 Rok bydlel v Německu,tak by mě ani nenapadlo si objednávat český balíček.Vždy jsem koukal jen na německé.A na druhou stranu pro rusy žíjcí zde už je v nabídce spousty programů u kterých lze přepnout na Ruštinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt mi vrtá hlavou, když UPC hledá "atraktivní programy", proč do nabídky dávno nepřidali NASA TV HD? Vysílá po netu, nechá se to domluvit i pro kabel a v podstatě jde o unikát. Ale opět... to by se muselo chtít. UPC pracuje na principu, že pokud nic nemusí tak ani nedělá.

 

Na jednu stranu si přeju, aby ten ruský balíček pohořel, aby si v UPC uvědomili, že to jsou idioti. Na stranu druhou bych chtěl aby uspěl, aby mohli udělat i další balíčky z jiných zemí. Hm. :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC, zařadíte do vysílání také ukrajinské kanály jako je M1,MTV UA,1+1 nebo novyj kanal ??? ukrajinců je v čr více než rusů .... :) díky za odpověď :_D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že toto je mediální počin v těchto našich končinách. Léta je to, co je z východu naprosté tabu- hlavně kultura.Jako i satelitní divák mám, myslím trochu přehled.UPC má přinášet zejména tzv.veřejnoprávní kanály ze světa, tedy ty, které mohou o dané zemi říci nejvíce.To, co je na satelitu z komerčních volně za moc nestojí.Program kanálů z Ostankina je pro mě unikátní zejména pro možnost sledování materiálů z televizních nepřeberných archivů (Vremja) a vězte, že tyhle placené kanály přijímat ze satelitu individuálně není zas tak technicky snadné.

Těším se, že další státy postupně přibudou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto je nutné dnešní mladé zblbnout státní putinovskou televizí, která je prošpikovaná ideologickým nábojem skrz naskrz. Sami rusové mají ze státní televize akorát srandu a nekoukají na to. V domě, kde bydlím, žijí dvě ruské rodiny a dvě ukrajinské. Jejich názor na media, ovládaná státem, bych vám přál slyšet.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já sbně proti rusku ani proti ukrajině nic nemám,kord když moji prarodiče pocházejí zrovna z Ukrajiny,ale nelíby se mi to že UPc zařadily kanály,které jsou všemy humanitárními organizacemi světa označovány jako hlásnou troubu Kremlu (politického) a že 1 kanál je financován kremlem.Nemám nic proti tomu aby se v UPC objevily placené komerční Ruské stanice,které jsou objektivně bez cenzury a které si na sebe musí vydělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té politice-každý stát světa má nějakou a televizní a rozhlasové vysílání se neskládá jen ze zpráv o politice...Navíc studená válka skončila před 20 lety :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...