Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

Lokalita Mostecko

balíček taky nehraje ,zkoušeno ladění manuálně.Stejně se to nechytí ,hlavně ta cena řadů lidí odradí.Co znám ,nikdo nedá 130 kč já taky asi ne.Ted jsem koukal na stránku UPC žádný informace o spuštění.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

V Praze taky nic. Ale upřímně, i kdyby to stálo ten ruský balík 1 Kč, stejně bych si ho neaktivoval. Pokud bych chtěl /teoreticky/ slyšet ruštinu, na netu je videí dost, i nějaké tv kanály, které vysílají alespoň pár pořadů, se určitě najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport 2 HD i TV Pohoda budou, to přece UPC několikrát potvrdilo - viz. poradna na FB. Otázkou je kdy. Podle mě tak do měsíce.

 

EDIT: Tak se mi to podařilo naladit, jak na TV tak na PC.

 

Kvalita kanálů je následující:

 

Channel One Russia - 720x576 - 16:9 - konstantní 4,4Mbit - 192kbps
Dom Kino - 720x576 - 4:3 - variabilní 3,5Mbit - 192kbps
Muzyka - 720x576 - 16:9 - variabilní 4Mbit - 256kbps
Vremja - 720x576 - 4:3 - variabilní 3,5Mbit - 192kbps

 

EDIT2: Já ty kanály znám a můžu říci, že v Rusku jsou k dispozici i mnohem atraktivnější programy. Bohužel by pro UPC asi byly příliš drahé... Takhle UPC dostalo balíček od jednoho provozovatele a je to. Navíc některé z nich i běží FTA, takže těch 130Kč je opravdu směrovaných na Rusy. Za 99Kč bych o tom uvažoval, ale takhle ne.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný... :lol: Chtěl jsem tím ale zkrátka říct, že tenhle "výběr" je dost omezený a UPC na to šlo levně. Kdyby nebylo jejich prioritou opět pouze vydělat co nejvíce a trochu by se vynasnažili, mohli tam přihodit (ovšem od jiného provozovatele => vyšší náklady) Rossiya K, Rossiya 24, Karusel, 2x2 či CTC, TNT a REN TV. Potom by takový balíček hodnotu 130Kč měl a předobjednal bych si ho. Ale platit za 4 více méně stejné programy od stejného provozovatele 130Kč, když 130Kč stojí i třeba Plus nebo Darwin, kde je těch programů 2x tolik a jedná se opravdu o "prémiové"? To přece UPC nemůže myslet vážně...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...