Přejít na obsah

TechniSat ISIO C -dva multimediální dvoutunerové HD PVR boxy


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Pleties jablka s hruskami.. samotna smartcard Conax neobmedzuje sharing, ale CI/CI+ modul (to je Conax specifikacia)! Ak by ti niekto sparoval Conax smartcard v UPC so seriovym cislom ISIO C STB (ktory ma Conax CSP), tak staci iba jedna smartcard na obidva tunery a mozes nahravat nezavisle kodovane programy (presne tak ako to robi Kaon HD STB, ktory ma dva tunery a iba jednu smartcard) - a funguje aj livestreaming v plnom rozsahu (odskusane).

 

V pripade ISIO C Digicorder (ako mam ja) to ma este jeden bonus - nespusta sa ventilator, ten bezi, iba ked su obsadene CI sloty..

 

V zahranici riesia vacsie problemy - tam sa plne vyuzivaju vlastnosti CI+ (blokovanie nahravania, timeshiftu atd.), UPC CZ/SK zatial nema aktivnu ziadnu vlastnost CI+ (ako to uz bolo pisane).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to zase trochu jinak.

CI+ moduly v principu podporují dekódování pouze 1 programu. A je jedno jestli je to Conax nebo např Irdeto.

Dělají se samozřejmě i moduly které umí dekódovat více programů - ale to jsou tzv profi moduly s cenou 2+ x vetší. Zde se to liší zase i tím, jestli má modul dekódovat dva programy z jednoho streamu nebo z různých streamů.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VU+ Duo2 som skusal minule leto, mal problemy s CI modulmi od UPC.. pri jednom sa sekal, pri dvoch ich pre istotu neinicializoval vobec.. a odpoved vyrobcu bola taka, ze sa sustreduju na odstranenie chyb pre satelitnu platformu, dvb-c nie je priorita.. mozno im to uz teraz funguje :-)

 

Conax CA7 CI/CI+ modul naozaj nedokaze dekodovat viac ako jeden stream (to je podmienka Conax specifikacie a certifikacie)..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pleties jablka s hruskami.. samotna smartcard Conax neobmedzuje sharing, ale CI/CI+ modul (to je Conax specifikacia)! Ak by ti niekto sparoval Conax smartcard v UPC so seriovym cislom ISIO C STB (ktory ma Conax CSP), tak staci iba jedna smartcard na obidva tunery a mozes nahravat nezavisle kodovane programy (presne tak ako to robi Kaon HD STB, ktory ma dva tunery a iba jednu smartcard) .

 

na jednej strane dobra sprava ze to funguje (ak teda hovoris o sucasnom nahravani) ale na druhej je toto sparovanie zariadenia mozne aj pre beznych zakaznikov ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

V novém firmware 2.57.0.1-2595d (Digicorder ISIO) jsou u mne špatně zobrazené české znaky v okně informace o programu. Zajímavé je, že první 2-3 řádky jsou v pořádku, další už ne. Máte ostatní stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V novém firmware 2.57.0.1-2595d (Digicorder ISIO) jsou u mne špatně zobrazené české znaky v okně informace o programu. Zajímavé je, že první 2-3 řádky jsou v pořádku, další už ne. Máte ostatní stejnou zkušenost?

 

u mě taky tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
V novém firmware 2.57.0.1-2595d (Digicorder ISIO) jsou u mne špatně zobrazené české znaky v okně informace o programu. Zajímavé je, že první 2-3 řádky jsou v pořádku, další už ne. Máte ostatní stejnou zkušenost?

Zkusil jsem dnes tento problém nahlásit přes svůj kontakt v TechniSatu. Musíme doufat, že se tomu někdo bude věnovat.

 

quadra2030: Napsal jsem ti soukr.zprávu s dotazem, který myslím nepatří do veřejné diskuze ve fóru. Můžeš mi prosím odpovědět? Díky předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Doplňuji info k novému firmwaru 2.57.0.1 (Digit ISIO C):

LiveStream ... V síti LAN je nyní možné (třeba na notebooku) si otevřít ze settopboxu (přes uPnP) živý TV stream již i kódovaného programu. V minulém FW to bylo možné jen při zasunutém jednom CA modulu, nyní mi to funguje i ve standardní konfiguraci se dvěma vloženými CA moduly. (u nekódovaných programů livestreaming fungoval správně i předtím)

 

Ještě jsem se nedostal k otestování kompatibility se dvěma CI+ moduly UPC současně vloženými v set-top boxu, takže nevím, jestli se v tomto něco změnilo. Ověřím co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...