Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník

Ahoj, dnes jsem od UPS nechal instalovat jednoduchý internet Fiber Power 40 s Wi-Fi modemem. Ovšem modem je na druhé straně bytu a musím zlepšit signál. Modem bych asi nechal na místě na natáhl kabel k Wi-Fi routeru ( např: http://www.suntech.cz/produkt/173359-te ... an-2x5dbi/ ) na druhé straně bytu.

 

Co mám udělat na modemu UPS? Vypnout Wi-Fi? Mód bridge?

 

Pánové jsem v tom lajk a budu rád za každou radu a pokud možno pochopitelně :-)

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No apríl ne :-(

Pro mě končí vše zapnutím NTB a vůbec tomu nerozumím.

Nechám si doporučit, co pořídit.

Jde mě jen o lepší signál na druhé straně bytu kde se více pohybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Lou

Zdravím,

mám problém který už tu párkrát byl, vždy po několika vteřinách vyskakující ping na online hrách - z nějaké klasiky tohohle modemu 20-70ms na 400ms..

 

Před půl rokem jsem problém vyřešil nastavením modemu pouze na most a za něj dal svůj tplink, čímž se sice vyřešil problém odezvy,

ale na druhou stranu začala padat rychlost downloadu o 70%, řešil to reset cisca do původního nastavení (což nechápal ani velmistr z podpory), ale trvalejší řešení či smysl to nemělo, takže tplink šel pryč a problém s odezvou je tu zas.

 

Zkoušel jsem nápady tady z fóra jako vypnutí FW,logování apod. ale nic nezabralo.

 

Nemáte někdo po ruce nějakou tutovku ? :cheers:

 

Díky za reakce

 

PS: Jelikož mi mašinka nepípá,nehouká ani nefunguje jako topení, tak bych se rád vyhnul reklamaci, ev. výměně za Technicolor a zkusil vyřešit tenhle nešvar, jelikož riskovat, že mi to UPC vymění za horší shitku to mi přijde zbytečný :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lou

To jsem zapomněl napsat, ozkoušeno a výsledek stejný, takže to beru za druhou nemoc cisca...a přijde mi rozumnější řešit odezvu která se přímo týká upc než nějakou nekompatibilitu s vlastním zařízením :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lou

V pronájmu.Jak jsem už psal, jde mi spíš o to, jestli někdo nemá žolíka v záloze, reklamaci bych se chtěl vyhnout vzhledem k ostatním zkušenostem ať už s Ciscem nebo Technicolor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...