Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník Mila.K

Tam mi nepřijde nic špatně nastaveného, co by mělo blokovat připojení. Navíc jsem tam já ani nic nepřenastavoval. Zkusil jsem to hodit do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Takže asi jediná možnost zavolat UPC, aby s tím něco vymysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mila.K

To jsem taky zkoušel, dá se říct že všechny rady co tady proběhli jsem vyzkoušel. Už fakt nevím, nezbyde asi nic než jim zavolat ať s tím něco udělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Dělá to na všech 4 portech ?, ping jste zkoušel kam? někam ven nebo na modem nebo na nějaké jiné zařízení ve vnitřní síti ?

Restart modemu jste zkoušel, ne jen vytáhnout z elektriky ale na par vteřin podržet restart ze zadu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mila.K

Takže,

 

- dělá to na všech 4 portech

- ping na cisco je ok

- ping na jiné zařízení v sítí, ať už na wifi nebo lan je taky ok

- resetovat modem jsem zkoušel všemi způsoby

- ale jakmile chci na internet přes lan tak to prostě nefunguje

 

reklamace ?? mám ho v pronájmu, jak to upc řeší ? přijedou, vymění za jiný a odjedou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe si zavolejte, že máte problém s modemem. Domluvte termín. Oni Vám ho vymění nejspíše za Technicolor TC7200. Případně záleží, zda máte TV a zda stojíte o cihlu (proč jí nabízím no sice to je zatím "s**t", ale umí dualband a ac wifi, ale za to má jen 2 porty pro RJ45 a neumí zatím Bridge.)

Přijde technik, veme modem a adapter, předá nový a bud zapojí nebo ne. A počkáte 1-2 hodky než ho spárují a vesele si můžete surfovat.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Mila.K

Tak už mi LAN porty fungují. Po jednom pokusu technika UPC to resetovat a nastavit mi navrhl servisního technika a výměnu.

 

Takže se modem vyměnil a už to všechno funguje, tak doufám že tento modem bude fungovat spolehlivě déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám čerstvě zprovozněný internet od UPC. Technik mi přinesl tento modem (EPC3925). Mám ho v režimu Bridge a za ním Mikrotik (všechno funguje). Zdá se mi, že modem docela hřeje (WiFi jsem na modemu vypnul před překlopením do Bridge).

 

Mám se tím nějak vzrušovat? Je jedno jestli jedu na EPC3925 nebo by z nějakého důvodu byl lepší Technicolor?

 

Může UPC na tomto modemu v režimu Bridge zapnout WiFi Free, aniž bych o tom věděl?

 

Děkuji za odpověď.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela hřeje je dost relativní pojem. Jestliže na něm v pohodě udržíte ruku, nemá cenu se znepokojovat. Max. se odporoučí do křemíkového nebe a UPC ho vymění. Zvláště u bridge režimu to bude asi jedno, zda Technicolor nebo Cisco.

Ano, UPC může zapnout na dálku nejen Wi-Free, ale i WiFi jako takovou. Stačí, aby vydala nový FW, který resetuje nastavení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...