Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník upccruiser

Tak hlasim, ze ze muj novy Technicolor pri zapnute 2,4Ghz wifine potrebuje pravidelne alespon jednou tydne restart. Pak se obnovi puvodni rychlost, jinak je to na urovvni cca 1Mbit up/down.

Pres wifi nic nestahuji, ani na pozadi nebezi zadna aktualiazce. OS je Win7.

Zlaty stary Cisco, tam jsem ho jednou zapnul a dva roky o nem nevedel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník kolda5

Ahoj, chtěl bych se zeptat než se pustím do hledání manuálu s nastavením na následující:

 

Mamce jsem asi rok zpět nastavoval domácí síť. K modemu Cisco 3925 jsem připojil router Asus RT-N12, tak aby využívala wifi přes tento router a wifi v cisco modemu jsem zakázal. Nastavil jsem ji všude hesla, která si měla schovat. Teď jsem ji pořídil tablet a chtěl jsem ho připojit do domácí sítě (heslo od wifi našla). Tablet jsem úspěšně připojil, ale z nějakého důvodu přešlo jít internet na notebooku (také přes wifi). Všiml jsem si, že antény byly skoro z modemu odšroubovány a kolem modemu byla směť šnur. Vypojil jsem tedy jak modem UPC tak wifi modem Asus se zásuvky a úhledně jsem ji to zpět zapojil. Jenže po znovu připojení sice šel notebook přes wifi, ale zase nešel tablet. Chtěl jsem se podívat do administrace, jak wifi modemu, tak UPC modemu. Jenže mamka nemůže najít hesla. Tzn. musím obnovit tovární nastavení obou modemů a vše znovu nastavit :-(

A vás se chci zeptat na následující než se začnu šťourat v manuálech:

- Jak obnovit tovární nastavení na cisco modemu + jaké jsou výchozí hesla ?

- Pamatuju si, že díky toho, že jsem měl v modemu od UPC zapojen wifi router, tak se k modemu od UPC přistupovalo přes nějakou jinou IP než standartně, tak se chci zeptat přes jakou ?

- Dále tuším, že se nastavoval v routeru od UPC nějaký mód, aby právě vše šlo přes wifi modem. Je to tak ?

- Musím nejdřív nastavit vše v cisco modemu s tím, že notebook nejdřív připojím k cisco modemu anebo můžu hned zapojit do cisco modemu i Asus router ?

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Cisco 3925 je sám o sobě router, takže cpát ještě nějaký další za něho postrádá význam. A údaje jsou buď na smlouvě nebo zespod na Ciscu nebo zavolat do UPC, aby to na dálku resetovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kolda5

No mamka předtím měla router bez wifi..Proto jsem pořizoval ten ASUS. Přijde mi to i bezpečnější varianta než mít router od UPC, ale to je věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nejde o to, co je nebo není bezpečnější (to je bezpečný oboje stejně), ale o zapojení "router za routerem", což je špatně. Pokud máš od UPC router, tak nějaký WiFi zařízení za ním už by měl být jenom Access point. Nebo naopak od UPC mít čistě modem a router svůj až za ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...