Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy

Kde v nastavení tohoto modemu zjistím, kdo se připojil nebo aktuálně je připojený na mou vytvořenou Wifi?

Nikde to nemohu najít

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Xialla
Kde v nastavení tohoto modemu zjistím, kdo se připojil nebo aktuálně je připojený na mou vytvořenou Wifi?

Nikde to nemohu najít

díky

 

primo wifi klienty nikde, ale muzes se podivat, kdo dostal adresu z DHCP a tam to snad poznas co je a neni tvoje:) http://192.168.1.1/DHCPReservation.asp

 

jinak v patek jsem se stal zakaznikem UPC, donesli mi domu Cisco EPC3925 a neni to tak "hrozny" jak jsem cekal. porty jdou smerovat, wifi bezi solidne 130-144Mb/s a to mam kolem sebe asi 80 siti v dosahu, DNS servery jdou zmenit, porty jsou gigove a kdyz se to da vertikalne aby z obou stran bylo misto, zase tak hrozne to netopi a muj kousek nastesi ani nepiska. Sice mam jen 2+kk byt ale signal zcela vsude ~80%.

 

pokryje to vetsinu veci, co chce BFU (staci si to umet nastavit) a nerdi to prepnou do bridge a daji za to mikrotik. zadna veda:), zatim spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Mila.K

Ahoj,

 

chtěl bych se zeptat, jestli někdo má nebo měl problém s LAN porty ?

 

Internet od UPC máme doma cca od března, ale teď jsem chtěl připojit televizi pomocí kabelu k internetu a nastal problém. Tak jsem vyzkoušel připojit několik notebooků, vyzkoušel jsem několik kabelů, ale vždy to samé. Chvilku po připojení se zdá že vše funguje, zařízení se připojí a dokonce je možné dostat se na internet, ale během chvíle to zamrzne a připojení je mrtvý. Wifi připojení jede na plno, tam problém není a ty samá zařízení na wifi fungují. Při zadání ping příkazu se dostávám i na 100% ztráty a když to zadám na wifi připojení tak vše ok.

 

Takže předpokládám že je buď problém v nastavení cisca pro LAN, nebo samotný zařízení.

 

Máte někdo podobnou zkušenost ??

 

Díky za odpověď, Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáte něco zapnutý v Access Restrictions? Mě totiž připojení kabely funguje výborně. Mám tak připojen PC, tiskárnu i stb a vše ok.

 

Zkuste si zazálohovat nastavení routeru a poté ho uvést do továrního nastavení, jestli se to nerozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...