Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník kolda5

Ano bridge mód se to jmenuje (tím jste odpověděli na mou třetí otázku :-)..Samozřejmě to bylo celou dobu v bridge módu, ale netuším jestli mamka s tím něco někdy nedělala, protože když jsem tam někdy přišel, tak jsem si smartphone normálně na její wifi připojil, stejně jako noťas. Teď, ale tablet nešel (i když jsem měl plnou intenzitu signálu), tak jsem se chtěl podívat do nastavení do kterého jsem se nedostal, protože mamka někde založila hesla. teď to chci znovu celé nastavit s tím, že si ty hesla už napíšu a uložoím si je u sebe..Jenže celé to začlo tím, že jsem chtěl upravit kabely, zašroubovat wifi antény, které byly skoro odšroubovány a vše jsem vypojil se zásuvky a potom se to prostě nerozjelo, jak by mělo (proto jsem chtěl vlézt do nastavení, jestli je vše v cajku). Proto jsem se ptal na obnovení do továrního nastavení, protože se nedostanu do administrace UPC modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Že to bylo samozřejmě celou dobu v bridge, to z tebe vypadlo až teď. Předtím se dalo z tvýho příspěvku vyčíst jenom to, žes vypnul WiFi. Takže si zavolej na UPC, aby to resetovali na dálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

AHOJ, vyměnil jsem tc7200 protože se mi zdálo žě se přehřívá(ruku udržím ale byl horký) a dali mi EPC3925 který je teplejší. Co myslíte. Techik řekla nevypínat, druhý na víkend vypínat. dík breadfly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

breadfly: zařízení se ti přehřívá v okamžiku, kdy ti začne dělat hlouposti (sekat se, restartovat se,....). To, že je horký, je jen tvůj subjektivní dojem ;) procesor, co je v tc7200 dokáže v zátěži dát cca 80 stupňů a kupodivu podle obrázků jsou požitý kvalitní komponenty a nevypadá to, že by dali poblíž procesoru nějaký kurvítko. Dokonce ty kondenzátory vypadaj na rubycony :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník computerboy

Zdravím,

 

mám Cisco EPC3925 a pořád mi svítí kontrolka Wireless Link. A to i když vypnu Wifi. Je to normální? V manuálu jsem se dočetl, že by se měla vypnout, pokud není aktivní Wifi. A nemůže to nějak souviset s aktivní Wi-Free?

 

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Děkuji za potvrzení mé domněnky.

 

Ještě se zeptám:

Je možné najít v nastavení tohoto routeru jaké zařízení, případně kdy atd. se přihlásilo do mé vytvořené wifi sítě? Našel jsem jen info o Wi-Free. Pokud to tam není, tak je možné to nějak sledovat přes nějakou aplikaci/program?

 

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeším problém. Při spuštění stahování např. Microtorrent se cca router zasekne a prestane propoustet DNS nelze se prez nej dostat. Pouze pri odpojeni ze zasuvky a opetovnem zapojeni se normalne rozbehne a web a dalsi veci normalne funguji. Nic jineho nez ho vyskubnout nestaci ani reboot ani reset ...vadny kus? Firmware??? Ma nekdo podobnou zkusenost. Lituju ze jsem si ho poridil protoze dosud jsem mel jen modem a wifi vlastním zařízením a za dva roky nebyl jedinej restart ani problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mam problem s tymto spickovym UPC routerom, ked som pozrel na konfig som sa zhrozil, na LAN if mi upc nastavilo pevnu verejnu ip adresu takze router bol pekne pristupny do internetu bez hesla na managment portal :shock: , lenze problem je ze lan neviem nijako nastavit neda sa zmenit rozsah siete v konfigu. kdezto na wan strane je akasi dhcp adresa z privatneho rozsahu 10.175.1.6 :roll: . Skusal som aj factory reset ale nepomohlo zase to ostalo na starom konfigu, co to ma znamenat? Naco mam od nich router ktory ani nerobi routing a neda sa prekonfigurovat :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...