Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník Doctor

Mám dotaz. Budu si tenhle modem objednávat domů. Jak funguje když ho mění. Vymění ho ten člověk co to doveze sám, nebo mi to jen předá a já si to vyměním sama? A pokud si to mám vyměnit sama, stačí když ho akorát zapojím a on se do hodiny, dvou připojí na net?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud objednate samoinstalaci je to zadarmo ale technik vam ho pouze preda a podepisete protokol, zalezi na technikovi nekdy ho i pripoji

jinak instalace technikem je za 400. neni to nic sloziteho, nasroubuje se koaxialni kabel a pripoji adapter do site, do hodiny by se mel pripojit, nekdy pomuze restart

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim,

 

viete mi poradit, ako nastavit cisco EPC3925, aby som na druhom mojom vlastnom routri mal ako vstupnu adresu verejnu IP?

Ide mi o to, ze potrebujem nastavit free DDNS server a cisco podporuje len platenu moznost (www.DynDNS.org). Moj vlastny router podporuje aj free server no-ip.com.

Moj router ma vsak ako vstupnu IP vnurotnu IP-cku pridelenu z Cisco routra 192.168.x.y., preto DDNS na no-ip.com nebude fungovat. Ako dosiahnut, aby moj router mal rovnaku vstupnu IP ako cisco, napr. 89.173.x y a tym padom mi fungovalo nastavenie DDNS na mojom routri?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pokud to Cisco umí, tak z něho udělat bridge a bude pak fungovat jenom jako modem bez routeru. Nebo si ho nechat vyměnit za čistej modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,¨

mam tento modem dva roky a tri mesice. Zrejme jsem udelal tenkrat chybu, ze jsem si ho koupil. Soudim tak, ze vcelku blbne wifi. Casto se odpojuje. Nevim, jestli to je primo timto modemem a nebo takovym zesilovacem wifi signalu, ktery jsme museli koupit, protoze tenhle modem nema externi antenu. Ja ale pouzivam PC, takze jsem pripojen kabelem, tak to tolik neresim.

Co mi ale vadi, je to tri dny, co modem zacal piskat. A to tak, ze je to vcelku slyset. Nekdy to resi restart, ale ne vzdy, Taky mi prijde, ze se vice zahriva, ale tezko rict, kdyz se nim nebyl problem, tak jsem na nej nesahal. Ted dva dny po sobe se mi stalo, ze jednak po prichodu domu piskal a take ze nesel internet, musel jsem ho restartovat (vcera internet naskocil ale piskani zustalo, dnes net naskocil a piskani zmizelo). Dost me to otravuje, ze s tim vubec neco je. Kdyz to stoji dva litry, tak by to melo nejak fungovat snad.

Ma nekdo nejaky tip, co s tim? Ma cenu volat do UPC, kdyz je modem muj a navic uz je po zaruce? Ja ani nevim, jestli je lepsi mit svuj a nebo pronajaty. Puvodne jsem planoval net vyuzivat naporad, tak mi prislo blbost jim donekonecna platit pronajem. Ale jestli to je takhle poruchova zalezitost. I kdy pro me ted neni rozdil - kdybych ho mel pronajaty, tak jsem prave ted nekdy zaplatil za ten pronajem ty porizovaci 2000Kc. Nicmene jsem planoval, ze to budu mit tak pet let.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...