Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník aladar963

Adresu jsem nasel, diky...

 

Mam problemy s wifi modemem. Predtim jsem mel obyc modem od UPC ED2(30Mbit) a k tomu wifi router TL-WR740N, v PC USB adapter TP-LINK TL-WN722N.

 

Nyni jak mi navysili na 40MBit a zmenili za Cisco EPC3925, muj wifi router nepouzivam.

Ale nastal problem , ktery neumim vyresit. PC nevypinam, ale uspavam (Suspend to RAM ...S3), po probuzeni mi hleda sit asi 50vterin, predtim to bylo temer ihned- to kolecko na znaku wifi v tray liste jenom probliklo. Nyni je "proskrtle", asi po 15s se objevi kolecko a sit naskoci az po 35s.

Nesetakl se s tim nekdo, hledal jsem v nastaveni routru, zda se nejak neuspava, kdyz nedetekuje aktivitu, ale nic jsem nenasel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adresu jsem nasel, diky...

 

Mam problemy s wifi modemem. Predtim jsem mel obyc modem od UPC ED2(30Mbit) a k tomu wifi router TL-WR740N, v PC USB adapter TP-LINK TL-WN722N.

 

Nyni jak mi navysili na 40MBit a zmenili za Cisco EPC3925, muj wifi router nepouzivam.

Ale nastal problem , ktery neumim vyresit. PC nevypinam, ale uspavam (Suspend to RAM ...S3), po probuzeni mi hleda sit asi 50vterin, predtim to bylo temer ihned- to kolecko na znaku wifi v tray liste jenom probliklo. Nyni je "proskrtle", asi po 15s se objevi kolecko a sit naskoci az po 35s.

Nesetakl se s tim nekdo, hledal jsem v nastaveni routru, zda se nejak neuspava, kdyz nedetekuje aktivitu, ale nic jsem nenasel...

 

Něco podobného jsem kdyzi řešil.

Po probuzení má síťovka problém se dohodnout na rychlosti - je vidět jak poblikavá link na síťovce i modemu.

Zkuste tohle viewtopic.php?f=1&t=3997&start=60#p63933

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Bohuzel, to neni muj pripdad- ja pouzivam WIFI a ne sitovy adapter...

 

Ale jak se kounul na ten obrazek, skusil jsem zakazat ve spravci zarizeni sitovku a nejaky microsoft virutal wifi a opravilo se to :)

diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peterblack

IP Address Pass-through - takže může fungovat jako úplně obyčejný modem, když vypneš wifi a nastavíš MAC nějakého jiného routeru, připojeného kablíkem.

 

povedlo se Vám to někomu rozchodit?

zkousel jsem nastavit na Ciscu Bridged Only a na wifi routeru pripojenem do nej jsem nastavil CM MAC mojeho aktuálního modemu ale nefungovalo to

asi i u Bridged modu UPC kontroluje MAC modemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...