Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Již brzy nás čeká nový fw na 3925 , a také by tu měla být možnost přepnout do režimu bridge, stejně jako u TC7200, ve kterém je schopný dosáhnout rychlosti FIBER240. :lol:

V režimu router umí pouze FIBER120. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník crt33
Zdravím, přijdou vám tyto hodnoty v pořádku? Já bych bohužel moc neřekl...

já bych řekl, že je to rozbitý :(

 

Tak až tak úplnýho vola ze mě dělat nemusíš, je mi jasný, že to není zrovna v normě. :D Jen mě zajímá čím to asi tak může být, jak to zlepšit a jestli je telefonát do UPC jediný řešení. Toť vše. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

Donwstream -12 - +12 dBmv

SNR: 36dB a více (bývá 38-41dB)

Upstream řekněme 37 - 52dBmV.

 

Jinak může služba vypadávat a většinou je třeba návštěva technika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

Cisco EPC3925 - tak jsem dostal tento modem k pronájmu netu 120 mbit, aloe nemůžu se dostat přes 192.168.0.1. Jde to nějak jinak, nebo to má UPC blokováno, abych se v něm vrtal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

Od pátku mám wifi router EPC3925 se 120 Mbit a mám problémy. Podotýkám, že mám kabel zapojen do pc přímo od síťové karty. Rychlost je v pohodě kolem 110 mbit, s tím problém není, ale většinou ráno nebo i několikrát během dne se stává něco neobvyklého. Nejdou načíst stránky, různé stránky se načítají načítají třeba minutu a pak to napíše, že nejde načíst a vypršela platnost. Např. ikonka skypu na liště ukazuje, že je skype aktivní. NO ale třeba do dvou minut je to zase v pohodě a net zase valí v pořádku, případně někdy vytáhnu z jejich routeru napájení a pak to zase jede. V UPC mi zapnuli diagnostiku a žádný problém nevidí. Myslím tedy, že budu mít problém v pc. Zkusil jsem dát nové ovladače na síťovou kartu, zkoušel jsem různé skeny antivirovými programy, spybooty apod. a nic. Předtím na starém jejich modemu jsem iks let neměl problém a teď jsem z toho zoufalý. CO myslíte, poradíte, čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...