Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník PV

jde o to, že tarif pro to je, modem by to měl dávat, připojené zařízení by to taky měli dávat.

Je mi jasný, že 100mbit z toho nevytáhnu, ale jede mi to na 1/3 rychlosti, což mi připadá málo. Já s tím vydržím, ale zajímalo mě, jestli to není nějaká drobnost, třeba nastavení na modemu (transmission rate, CTS protection mode atp. - vše mám nastaveno defaultně) ... kdybys měl sportovní auto, asi bys od něho taky očekával trochu víc než od obyčejné feldy... :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Zapomněl jsem heslo do routeru. Když ho natvrdo vyresetuju podrzenim tlacitka na 10 sec, co vsechno se vymaze? Pojede pak normalne internet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Lou

Zdravím všechny,

po roce se mi opět objevil mnohokrát zmiňovaný problém - v router modu se modem v různých časových intervalech restartuje, v bridged jištěný tp linkem samozřejmě vše v poho.(tp link je už starší a omezuje mi rychlost, jinak bych to tak nechal)

Rok zpátky pomohl úplný reset z podpory (můj úplný reset nezabíral což jsem moc nechápal), nicméně tentokrát to nezabralo...

Není někde v nastavení nějakej fígl, nějaká blbina co by to shazovala ?

Vím, že můžu požádat o výměnu, ale z toho co si tady vždycky počtu mi vyšlo, že mám doma vlastně docela hodnou a neškodnou mašinku která hezky topí, nepípá, nevrčí a nekašle a tak bych jí chtěl dát ještě šanci :cheers:

 

 

Díky za tipy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...