Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám pronajatý za 70 Kč modem Cisco, dosud jsem měl internet 100+, nyní jsem si objednal 200+. Mohu, případně za jakých podmínek, požadovat výměnu za "rychlejší" modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Zavolejte si na technickou podporu, že Cisco EPC3925 v router modu nepodporuje více než 150 Mbits, ale v bridgi dosahuje kolem 250 Mbits. Výměna by měla být zadarmo.

Cisco EPC3925 je asi nejlepší modem od UPC, který nemá až tak moc "*upravený*" firmware. Dostanete buď Technicolor nebo Compal. Záleží, jak moc se v tom vyznáte a zda máte případně svůj vlastní router za modemem. Pokud ne, tak si nejlépe vemte Compal ať máte dual band (tj WiFi zároveň jak na 2.4 GHz a 5 GHz)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Hoper11

Ahoj taky mám problém s načítáním některých stránek a aplikací s https protokolem. Nicméně po prakticky nulové pomocí od UPC, jsem zjistil že to dělá tzv. Parental control. Jakmile jsem tuto funkci vypl, tak nejenom že se zrychlil přenos na WiFi, ale přestal problém s načítání https protokolu. Před tím jakékoliv laborovani s firewallem, QOS, nastavovani Wifi signálu, ale nemělo to na to vliv. Jen přesně nevím jakou to má příčinu. Všiml jsem si když se mi při zapnutém Parental control nenačte https stránka, stačí spustit nějaký program co proscanuje zařízení v síti a hned to na pár minut jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

 

může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi bridge only a router mode? Jde o to, že po přepnutí do Bridge only se mi vyřešily problémy s online hraním (u některých her mi hraprovaly online služby). Já jen jestli přepnutím jsem se nevystavil nějakému zbytečnému bezpečnostnímu, či jinému riziku...

 

Díky fíky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Razum

Cau, budu prechazet k UPC a resim, ktery modem pouzit. Z toho co jsem se tu docetl mi nejlip vychazi Cisco; router mam vlastni (Airport Time Capsule s ac wifi). Kdyz budu mit rychlost 200Mbps, predpokladam ze tam pro bridge mod nebude zadny drawback oproti Compalu? Ten mi totiz na bridge mod prijde dost zbytecny (drahy), Cisco se da sehnat z druhe ruky za mnohem rozumnejsi penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste sehnat modem bez WiFi. Při 200Mbps můžete jakýkoliv. Všechny ED3 modemy, které UPC prodávalo mělo 8 kanálů na stahování a 4 na odesílání, Compal jich má 16/8?. Compal je tedy z hlediska budoucnosti lepší, ale nějakou dobu si určitě ještě vystačíte se starším. ALe vždy si ověřte před koupí u UPC, že je to odkoupený modem, který Vám navedou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...