Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Optimizer nepomohl. údajně je užitečný pro rychlosti nad 50mbit. A to kdovíjestli na win7x64.

optimizer je jenom pro historický systémy, takže windows xp...

a ještě dotaz. Fiber 60 má 3 dynam.adresy. Bude možné napojit na ten jejich modem dva routery ? Ten základní modem má tuším jen jeden výstup, tak asi přes switch žejo, nebo jak ? ty routery by měly být na sobě nezávislé a vzájemně neviditelné.

jo, za modem switch a do něj až tři routery :)

mě teď volal člověk z UPC kvůli výpovědi a tvrdí mě, že tam mám mít furt 15mbit

easy má rychlost 30 Mb/s

Nazdar mám od upc starej modem WebSTAR EPC2100R2 už asi 6let a ted co po nás chtěj ten měsíční poplatek za něj tak jsem uvažoval že by mě ho mohli vyměnit za ten novější modernější možná i rychlejší protože mám UPC FIBER POWER 30 ale mě to pořád v testech ukazuje jenom 10mb/s tak jsem se chtěl zeptat jestli to nemuže byt tím starým modemem.

ten modem může bejt už na odpis, ale nemusí, kdo ví... :) takže radši reklamovat standardní cestou, ať zjistěj, kde je chyba...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Dostal jsem SIPO na květen a na rozpisu je položka za UPC stále 302Kč :)

Předpokládám že to tak i zůstane protože pokud si pronájem chtěli přirazit, času na to měli dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar mám od upc starej modem WebSTAR EPC2100R2 už asi 6let a ted co po nás chtěj ten měsíční poplatek za něj tak jsem uvažoval že by mě ho mohli vyměnit za ten novější modernější možná i rychlejší protože mám UPC FIBER POWER 30 ale mě to pořád v testech ukazuje jenom 10mb/s tak jsem se chtěl zeptat jestli to nemuže byt tím starým modemem.

Jinej modem ti nepomuze, v tom problem nebude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
nižší ceny už sou zase obnovený, ale zkrácený na 4 měsíce :lol:

 

Aneb jak odradit ještě ten zbytek, co o UPC někdy uvažoval... Takhle se pozná český manažer s vysokoškolským vzděláním ekonomického směru (získaným na VŠB) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

I když má UPC nepochybně spoustu nedostatků, tak pořád jsou to oproti jiným operátorům poměrně luxusní služby a hodně lidí by jistě bylo rádo, kdyby na tyto služby dosáhlo a nemuselo využívat např. šneko-netu od Ufona nebo obdobu v podání ADSL od O2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...