Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Člověka "Elnc" neberte vážně. Je to fanatik do UPC! Absolutně neví, co mluví. A když je v koncích, tak posílá lidi do blázince. Několikrát svým chováním porušil zdejší pravidla a jeho příspěvky byly smazány. Já mám také problém s rychlostí a díky vám se mi to podařilo zprovoznit, takže jsem třetí člověk!

 

Elnc je fanaticky duševně nemocný člověk. Dávejte si na něj pozor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, ted ftp.upc.cz nelze zobrazit v Internet Exploreru!

V Mozile a G.Chrome to jde v pohode. Mozna nastavit v IE bezpecnost nebo neco, IE nepouzivam.

 

Já zapoužívám pouze IE. Ještě před 2 dny to jelo v i IE, od včera už ne. Problém mám i na noteboku a i kamarád, který je na druhým konci Brna. Takže pravděpodobně mají něco změnělo na UPC a nebo DNS výpadek u nich. Já to ale řešit nebudu a nechci. Na UPC ftp nechodím a pokud budu měřit rychlost, tak si jejich ftp otevřu přímo v ftp klientovi jako je Total Commander. U UPC je zvykem, že nepřiznají ani sebemenší chybičku na jejich straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověka "Elnc" neberte vážně. Je to fanatik do UPC! Absolutně neví, co mluví. A když je v koncích, tak posílá lidi do blázince. Několikrát svým chováním porušil zdejší pravidla a jeho příspěvky byly smazány. Já mám také problém s rychlostí a díky vám se mi to podařilo zprovoznit, takže jsem třetí člověk!

 

Elnc je fanaticky duševně nemocný člověk. Dávejte si na něj pozor!

Pozor by si měli všichni dát na tebe, zřejmě seš duševně postiženej a místo do šaškecu lezeš sem :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
Teorie o tom, že je třeba hledat nějakou fungující IP adresu je sice zajímavá, ale celkově naprosto nesmyslná. Ve zjednodušeném modelu je to stejně reálné jako hledat funkční IP, kterou přiděluje domácí router. Jestli je u UPC v něčem problém, tak se občas týká DNS, kde je lepší používat třeba od Google. Ale určitě ne měnit MAC a čekat na tu "správnou" IP.

To není TEORIE ale PRAXE ! V čem je problém teoreticky je teď už v podstatě úplně jedno, důležitý je, že prakticky opravdu funguje ten způsob s výměnou IP. Věř si tomu nebo ne, stav se třeba na hlavu, ale jak vidíš, pomohlo to víc uživatelům.

Pravý důvod, proč to chodí blbě NIKDY nezjistíš, taková je politika UPC. Může to být hardware/software v mým PC, jejich serveru, na kabelu, cokoliv. UPC taky neví vše akorát to neumí přiznat a jen mlží.

Je klidně možný, že to někdy zase přestane šlapat a výměna IP už nepomůže, pak prosím aby jsi nám tu dal jednoduchý a spolehlivý návod jak to zase rozchodit. Jen už prosím ne nějaký teorie. Přeji ti tvůj bezproblémový chod UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Výměna IP může problém vyřešit pouze teoreticky, to kdyby náhodou byl u UPC zrovna problém s jejich přidělováním. Ovšem zcela jistě by to nemělo vliv na rychlost, ale jedině na celkovou (ne)dostupnost služby. A jestli si někdo vlastní hloupostí zablokuje IP tam, kam se připojuje (typicky anonym, který opruzuje po diskuzích a admin mu dá ban) a po změně IP se tam dostane, tak to opravdu není chyba u UPC a v přidělování IP adres :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me net jede stale jen 10 mb (namisto 30) a to at pres IP, co dostane router, nebo IP kterou dostane PC.

Jeste to trochu vic otestuju, ale prozatim tuhle teorii stejne jako Elnc pokladam za nesmysl,

spis na to ma mozna vliv reset modemu, ktery se pak mozna prihlasi na jine mene zatizene kanaly.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Škoda, že to někdo považuje za nesmysly. Bohužel se musím přihlásit k těm, jenž tyhle "nesmysly" mají v praxi ověřené... Na jedné přidělené IP zabanovaný xchat, na druhé přidělené IP zabanovaný facebook a jeden FTP, na třetí přidělené IP nejde odesílat poštu, bo ten co ji měl přede mnou měl zavirovaný počítač a UPC to na portu 25 blokovalo (ano, považuji za velmi tupé blokovat IP namísto MAC, ale rok zpátky to tak skutečně bylo). O blacklistech raději ani nemluvit.... Na další MAC se prozměnu nepřidělovalo žádné IP a ano - rychlost záleží na přidělené IP. Když tomu tak nelítostně nevěříte, tak si zkuste párkrát poměnit MAC adresu a vsadím se, že nejpozději na desátý pokus narazíte na "závadnou" IP, která pojede třeba jen 7 Mbps namísto 30.

 

A jestli si někdo vlastní hloupostí zablokuje IP tam, kam se připojuje (typicky anonym, který opruzuje po diskuzích a admin mu dá ban) a po změně IP se tam dostane, tak to opravdu není chyba u UPC a v přidělování IP adres :D

 

Podle mě je to právě chyba UPC a politiky přidělování IP. Nejlepší řešení by bylo přidělit statickou IP na základě MAC modemu, která nejde jen tak lehce na počkání změnit. Každý by si svoje bany, průšvihy a problémy musel pro svou přidělenou IP vyřešit sám, aby mu vše zase fungovalo jak má a neotravoval při tom naprosto nevinné ostatní uživatele UPC internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Souhlasím s tím, že když "vyfasuješ" IP po nějakém dobrákovi, který s ní zahnojil celý internet, tak to není žádná výhra. Ale nelze souhlasit s tezí, že by kvůli takové IP byl zpomalený internet ze strany UPC. To je prostě nereálná věc a technicky i naprosto nesmyslná.

 

Nepřidělování statitických IP má zřejmě důvod v tom, že jejich přidělení se dá zpoplatnit pravidelně fakturovanou částkou, což taky UPC dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád meleš to svý. Už chápu, že tě někdo zazval fanatikem. Ty fanatik opravdu jsi. Jsem o tom skálopevně přesvědčen - tím, jak vystupuješ. Prostě s blbcem nemá cenu se hádat, věř si čemu chceš a klidně znovu zopakuj své blitky, jak je UPC bezchybná síť. Mě ověřený způsob zde pomohl. Tvé teorie mě byly a jsou s prominutím k hovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uděláš nejlíp ty vypatlaná hlavo, když se na UPC vys.... a začneš využívat někoho jinýho. Ten tvůj mindrák a skuhrání tady nikoho nezajímají, oprav si ty svoje PCstřepy co máš doma a bude ti to fungovat jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...