Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Nikdy nic není černé nebo bílé. Jediné, co očekávám je, aby UPC přiznali svou chybu, což nedělají a jen dělají z klienty blbce. Ale já už to s nimi řešit nebudu, podám podnět na obchodní inspekci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu je toto diskuzní forum? K urížení klientů? Někdo napřed posílá někoho do blázince, pak urážky typu do niemandů, zakomplexovanců, atd.atd. A pod toto chování je podepsaná společnost UPC? Hele, ve stručnosti jsem měl problém - dle návodu jednoho uživatele zde, jsem ho vyřešil. Za to mu děkuju. Dále i já posílám své poznatky, které problém způsobují a místo "děkuji" smršť urážet od UPC fanatiků? DOST! Právě jsem oficiálně podal podmět na ČOI - odesláno. Co je moc, to je moc. Pro ostatní doporučuji totéž na adrese epodatelny ČOI. Tímto diskuzi zde končím a dál si zde urážejte klienty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Mám dojem, že si pleteš adresu, kam píšeš. Toto je forum na UPC nezávislé a ti, kdo ti odpovídají mají s UPC společné jen to, že jsou také jeho klienty (většina). Takže ty reakce na tvé výlevy jsou jen komentáře lidí, kteří to čtou, ne stanoviska UPC.

Pokud chceš, aby na tvé poznámky odpověděl někdo z UPC, musíš je psát na jejich oficiální stránky. Tady štěkáš zcela zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Já si náhodou taky myslím, že pár nicků tady hodně drsně kope za UPC. Otázka, jestli to jsou sami zaměstnanci, nebo jestli to jsou placení agenti provokatéři, nebo naprostí hlupáci, ale kolikrát si po přečtení některých příspěvků myslím, že by klidně mohl správce vybírat poplatky za (ještě k tomu lživou) reklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A co když ti nickové jsou prostě jenom spokojení zákazníci UPC? Vlastně ne, to není možné, aby se z toho půlmiliónu našel taky někdo spokojený, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Samozřejmě může někdo pochválit kvalitu služeb - o tom žádná... Ale jde to i bez posílání do blázince a osobních útoků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si náhodou taky myslím, že pár nicků tady hodně drsně kope za UPC. Otázka, jestli to jsou sami zaměstnanci, nebo jestli to jsou placení agenti provokatéři, nebo naprostí hlupáci, ale kolikrát si po přečtení některých příspěvků myslím, že by klidně mohl správce vybírat poplatky za (ještě k tomu lživou) reklamu.

Upřímně? Zaměstnanci UPC by správně ani neměli se kdekoliv a jakkoliv vyjadřovat a už vůbec ne jménem společnosti. Mají to zakázané. Jestli sem nějací zaměstnanci píší, dávají si pozor co píší aby nerozdmíchávali nějaké spory a aby třeba také neletěli.

A UPC nikoho, za psaní na nějaká fóra atd. určitě neplatí. Vždyť donedávna neměli ani vlastní stránku na FB.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...