Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

To o těch hodinách platilo pro mě. Bylo moc hodin. Teď už je to lepší. :)

Prostě jsem špatně pochopil tvůj dotaz

...Teď jen jak to dostat do latě ???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem stejný problé, (taky UPC) v jednom kuse jsem je otravoval na ty zakaznický lince až mě konečně někdo řekl,že mám stahnout ještě z jejich stránky upc fiber power optimizer (najdeš ho v dokumentech-vypadá jak pdf soubor) nainstaloval jsem a od tý doby mám vše o.k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
ale já už nepotřebuji nic měřit. Vždyť to sem vše podrobně rozepisuji, router odpojen, PC OK atd.atd. Teď jen jak to dostat do latě ???

To si třeba jenom myslíš, ale skutečnost může být opačná. Nebo nemusí a chyba je opravdu u UPC. Radši bych zkusil ještě i jiný PC, než začnu spílat poskytovateli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eda

Marek-26: děkuji za rady.

 

Teď se mo dostal do ruky letáček od jedné nejmenované firmy: 0,-Kč za pronájem modemu, STB, zrychlení internetu, atd. No neberte to za tu cenu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I would't say that a change of price for a service is something unusual. You get informed by an email about the change, and you have the possibility to terminate the contract if you do not agree with the change. If you did not received an information mail (I did), I'd assume the problem is on your side. Btw to terminate the contract you have to send them a signed letter, an email is not enough.

 

And btw they are not a monopoly, you can get internet/tv from many other companies :)

 

Well, you sign a 1Y contract based on a promotion and in the minute they close the promotion, they raise negotiated prises and change the conditions of your 1 Y contract. How would you call that - normal business practice? Not unusual thing? - in the world this is called SCAM.

 

This notification email - sorry but what it means "prices can be lower or higher"? Why I sign a contract but a change can be done anywhow (mutually, whatsoever)? You come to my business, and I rent you a car for 1000kc a week for 5 weeks. On the second week I send you an email like that and then lift your cost by 15% post date - what would you call it? You posles me do prdele ;)

 

UPC is not a cable monopoly - aah c'mon :) , how many other cable operators you have in your building, on your street? How come there is competition in every delivery segment but that one?

 

Final thing - email for cancelation is enough, with their stones to their heads. My gf is a lawyer and I am waiting theirs to sue me if they want.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

i would return the car and rent it elsewhere. btw there are other ways to get internet/tv than the cable. and why there are not more cable providers? simply because it is costly to build the infrastructure... anyway, good luck with your lawyer gf...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
měl jsem stejný problé, (taky UPC) v jednom kuse jsem je otravoval na ty zakaznický lince až mě konečně někdo řekl,že mám stahnout ještě z jejich stránky upc fiber power optimizer (najdeš ho v dokumentech-vypadá jak pdf soubor) nainstaloval jsem a od tý doby mám vše o.k

Optimizer nepomohl. údajně je užitečný pro rychlosti nad 50mbit. A to kdovíjestli na win7x64.

 

S tím SW u novýho PC máš Elnc recht, u nových PC nebývá HW doladěné, zkusím updatovat veškerý ovladače. (síťovka RTL8168 je integr. na desce ASUS P8Z68-V LX)

 

EDIT: updaty PC nepomohly ale když připojím 5 let starý notebook tak na něm naměřím lepší hodnoty. Něco na tom HW bude (ntb píše stejnou síťovku) K tomu mě teď volal člověk z UPC kvůli výpovědi a tvrdí mě, že tam mám mít furt 15mbit (UPC easy). Ceny se dají usmlouvat. To budu muset přečkat tak týden než zapojí nový modem s 60mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

a ještě dotaz. Fiber 60 má 3 dynam.adresy. Bude možné napojit na ten jejich modem dva routery ? Ten základní modem má tuším jen jeden výstup, tak asi přes switch žejo, nebo jak ? ty routery by měly být na sobě nezávislé a vzájemně neviditelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar mám od upc starej modem WebSTAR EPC2100R2 už asi 6let a ted co po nás chtěj ten měsíční poplatek za něj tak jsem uvažoval že by mě ho mohli vyměnit za ten novější modernější možná i rychlejší protože mám UPC FIBER POWER 30 ale mě to pořád v testech ukazuje jenom 10mb/s tak jsem se chtěl zeptat jestli to nemuže byt tím starým modemem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...