Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Krist

speedtest.cesnet.cz ukazuje 11,2. Test na webu UPC 32,66. Nic se nehoduje, měřáky naprd. Ty vázaný přímo na UPC frčí jak mají a odevšud jinud stahuje pomalu. I z rychlých serverů. Vidím, že zde stejně nikdo nepomůže, půjdu se zahrabat 32 metrů pod zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
speedtest.cesnet.cz ukazuje 11,2. Test na webu UPC 32,66. Nic se nehoduje, měřáky naprd. Ty vázaný přímo na UPC frčí jak mají a odevšud jinud stahuje pomalu. I z rychlých serverů. Vidím, že zde stejně nikdo nepomůže, půjdu se zahrabat 32 metrů pod zem.

Už jsem psal, že ty měřáky celkově nestojí za nic a jediný skutečně hodnověrný údaj je ten, když si to sám změříš podle objemu stažených dat z nějakých prokazatelně rychlých serverů typu Rapidshare. Samozřejmě za předpokladu, že to "úzké hrdlo" není tvůj PC nebo router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

ale já už nepotřebuji nic měřit. Vždyť to sem vše podrobně rozepisuji, router odpojen, PC OK atd.atd. Teď jen jak to dostat do latě ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Pokud problém trvá, tak platí co jsem psal už na minulé stránce:

 

Pokud problém bude i na kabelu, tak reklamovat .... prostě použít kontaktní formulář a to tak dlouho než to opraví. Následně chtít kompenzaci za dobu, kdy to nešlo rychlostí, kterou mají data "lítat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Promiň, nevím o které poště píšeš. Já odpovídal na tvůj dotaz:

...Teď jen jak to dostat do latě ???

Z toho jsem pochopil, že chceš mít tu rychlost, kterou máš objednanou a platíš ji.

Navíc nepíšu nic o telefonování, ale o vyplnění formuláře na webu.

To nic. Asi je už moc hodin. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tomus: děkuji za info, tak já to zkusím snížit na ten tarif 2 MB/s :) Za opětovné zvýšení tarifu se snad žádný poplatek neplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...