Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

kdo řiká, že bys to skutečně ukončil? prostě bys poslal výpověď a až zavolají, tak jim vysvětlíš, co tě tíží... vlastně takhle sem si kdysi poprvý vyjednal slevu a tim to všechno začlo :lol: dřív sme taky jak de***ové platili plnou palbu, tehdá to bylo nějakejch 1240 jenom za internet :shock: k tomu televize za litr :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Spíš mi přijde tragikomický navyšovat cenu 120 Mbit, když jim to nefunguje tak jak má. Viz témata ve výpadků. Psal jsem jim začátkem dubna, že skončilo 1 čtvrletí kdy přislíbili vyřízení rychlosti a nic, na maily hrajou mrtvý brouky. Volat se mi ale nechce, už jsem utratil za ty telefony stovky Kč.

To máš asi nějaký hodně zlodějský tarif u svého telefonního operátora, protože provolat stovky Kč při volání na pevnou se jen tak nepoštěstí. Mimochodem z UPC telefonu voláš na klientské centrum UPC zdarma, což se jistě vyplatí pořídit za 50Kč měsíčně, kde navíc dostaneš 100 volných minut na pevnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi nějaký hodně zlodějský tarif u svého telefonního operátora, protože provolat stovky Kč při volání na pevnou se jen tak nepoštěstí.

Jesti pouziva mobilni telefon s tarifem za 6-7 Kc za minutu, tak se neni cemu divit,

za 120 Mbit mu platit vadi, ale ze ho odrbava mobilni operator uz je mu jedno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Narozdíl od UPC funguje u telefoního operátora vše jak má. Ano mám tarif odepiš, takže volání do jiné sítě je nevýhodný. K životu ho ale narozdíl od internetu nepotřebuju. A je rozdíl platit 30 Kč měsíčně za telefon a 749 Kč za internet s rychlostí 11 Mbit DOWN (a někdy ani to ne):

1873497060.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mobilní poskytovatelé telekomunikací nabízejí nesrovnatelně tragičtější a nevýhodnější služby než společnosti s kabelem, protože společně udržujou ceny v oblacích a telekomunikační úřad nedělá nic :)

 

btw ta televizní nabídka, co je v ceně 120M netu, se nemenuje A-Klasik, ale Komfort :)

x.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narozdíl od UPC funguje u telefoního operátora vše jak má. Ano mám tarif odepiš, takže volání do jiné sítě je nevýhodný. K životu ho ale narozdíl od internetu nepotřebuju. A je rozdíl platit 30 Kč měsíčně za telefon a 749 Kč za internet s rychlostí 11 Mbit DOWN (a někdy ani to ne):

1873497060.png

Nikde jsem tu na fóru nenašel log z Vašeho modemu :) zkuste ho sem hodit, třeba něco ukáže.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek
btw ta televizní nabídka, co je v ceně 120M netu, se nemenuje A-Klasik, ale Komfort

 

Díky opraveno. Využíváme ale programů jak Basic. Televize je furt vypnutá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...