Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Máš mít telefon od UPC za 1Kč měsíčně a volání na zákaznickou linku je zdarma. A omezování rychlosti na portech, to je vážně dobrá legrace, skoro bych to viděl na Rady ptáka Hulána :D

 

On při výpadku většinou nejede ani ten telefon... dobrá rada nad zlato :D

Při výpadku TV nebo netu může telefon klidně jít, nevím kdes byl na takové hlouposti, že ne :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A lze udělat srovnání počtu německy oproti česko-slovensky mluvících lidí?

To není o počtu lidu (jak by si někteří strašně přáli). V Německu je velmi rozšířena technologie DVB-T, poněvadž tam mají mnohem více muxů (a tedy kanálů), než u nás (to ani v mnoha spolkových zemí nejde s námi porovnat). Většina němců pak také jede na satelitu. Je tam hodně vesnic, kde je jeden satelit a ten je rozveden po všech budovách. Na kabelovce (a to oné Kabel Deutschland) jedou akorát ve velkých městech. V těch malých mají buď svého poskytovatele, a nebo ještě častěji jedou na společný satelit.

 

Pro admina: tento příspěvek jsem musel psát 4x (a není to poprvé, takže si to vždy kopíruji), a přesto, že jsem se snažil ho odeslat, tak jsem ho odeslal Pánu Bohu někam. Není to zdaleka poprvé a nikde na jiných forech (vesměs technických) jsem se s tím nesetkal. Jestli je účelem omezit komunikaci - brzo se zadaří.

Také se mi často stává, že si upravím příspěvek, a po odeslání zůstane neupravený. Až na další druhý, třetí .... pokus se zadaří. To není normální.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PinkPanther
Máš mít telefon od UPC za 1Kč měsíčně a volání na zákaznickou linku je zdarma. A omezování rychlosti na portech, to je vážně dobrá legrace, skoro bych to viděl na Rady ptáka Hulána :D

 

Takže kvůli hlášení závad si pořídím další placenou službu. Super :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PinkPanther
Máš mít telefon od UPC za 1Kč měsíčně a volání na zákaznickou linku je zdarma. A omezování rychlosti na portech, to je vážně dobrá legrace, skoro bych to viděl na Rady ptáka Hulána :D

 

On při výpadku většinou nejede ani ten telefon... dobrá rada nad zlato :D

Při výpadku TV nebo netu může telefon klidně jít, nevím kdes byl na takové hlouposti, že ne :salut:

 

Při globálním výpadku nejde nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Při globálním jistě, ale ne vždy se musí o takový výpadek jednat. Ale to už se tady psalo.

 

A jestli nemáš jednu korunu měsíčně, tak si tuto draze placenou službu pochopitelné neobjednávej, mohlo by tě to zruinovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...