Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Nebetyčný zmatek, vypadá to, že tam nikdo neví, co dělají druzí. Malý příklad: Přišel mi od UPC e-mail ve kterém bylo použito nejspíše špatné kódování písma, takže byl téměř nečitelný. Dalo se z něj pouze comýšlet, že se týká pevné IP adresy, kterou si platím. Napsal jsem dotaz KC s žádostí o opětovné zaslání e-mailu v čitelné podobě a dostal jsem odpověď, že žádný e-mail mi UPC neposílalo a že mou IP adresu mají evidovanou a neplánují s ní žádné změny. A ejhle: před několika dny jsem zaregistroval, že se má IP adresa změnila.

P.S. V dalším dopise jsem jim poslal kopii toho nečitelného e-mailu a na ten už raději nereagovali vůbec.

Z tohoto důvodu si myslím, že na UPC se nedá změnit nic, protože jakákoliv změna i k lepšímu bude vždy vykompenzována mnohonásobně větším zhoršením někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
1. komunikace na telefon = špatná, drahá

2. odborná rada - máte špatnou kabeláž=nepomůže to s problémem-ohraná písnička

3. nový setobox s vadným DO-jak to mohou distribuovat zákazníkům, když je tento problém znám

4. setobox KAON = mizerný přístroj

5. dotazníková komunikace = nedostatečná

6. vyřízení poždavků = nedostatečné

7. celková nespokojenost s přístupem k zákazníkovi

Nejsnažší cesta je zrušení služby a budeš spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. komunikace na telefon = špatná, drahá

2. odborná rada - máte špatnou kabeláž=nepomůže to s problémem-ohraná písnička

3. nový setobox s vadným DO-jak to mohou distribuovat zákazníkům, když je tento problém znám

4. setobox KAON = mizerný přístroj

5. dotazníková komunikace = nedostatečná

6. vyřízení poždavků = nedostatečné

7. celková nespokojenost s přístupem k zákazníkovi

 

To máš pravdu dostal jsem setobox přesně dalkový ovladač kaput.Baterie vydrželi přesně 2 dny.Ještě ten Kaon má poškrabaný horní kryt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jaku

Už jsem své výtky vůči UPC psal, ale dnešek mne opět dostal.

A vede "KOMUNIKACE".

 

Taky jste dostali email z klientského centra "Nenechte si ujít programové tipy a soutěže od UPC!"?

 

Mimo jiné obsahuje:

"Soutěž UPC - POSLEDNÍ ŠANCE! Soutěž končí 30. 6. 2012 ve 23:59 hod! Stále máte ještě šanci vyhrát!"

"Bavte se s UPC! Přijďte v sobotu 30.6. na Ladronku v Praze 6! Těšit se můžete na ......"

 

No a teď to nejlepší. UPC ví že bydlím v Sokolově a do Prahy to nějakou hodinu trvá (a to bych prý měl zabalit i děti, aby se mohly projet na šlapacích kárách). Takže mi ten email do schránky na domovském serveru "karneval.cz" přišel v neděli 1. července v 5:57. :twisted: Skvělý servis, že?

 

Kdy jste email dostali vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník frelo

Mně velice vadí "pouze" 3 věci:

 

a) celkově příšerná komunikace se zákazníky a příštup "mrtvého brouka" (pokud člověk sám nehledá, skoro nic se nedozví)

b) neinformovanost operátorů (kdykoliv se na něco zeptám, téměř nikdy nedostanu konkrétní odpověď a často si i pletou údaje)

g) dlouholetý zákazníci (5 let a více) nemají automaticky slevu

 

stim souhlasim prave duvody proc jsem odesel

 

navic jeste jsem v lokalite castych vypadku site a upc dela dle bodu a :D

 

1. špatná komunikace

2. nepřizpůsobitelnost balíčků

3. neodborní

4. neochotní k dlouhodobým zákazníkům

naprosty souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A proč by měl mít někdo slevu automaticky? To by pak smysl slev poněkud postrádal smysl a mohl by se rovnou zrušit. Slevu měl navíc nepochybně každý nový zákazník, který uzavíral smlouvu, a to i před těmi X roky. Osobně bych ale celou tu tureckou tržnici zrušil, udělal atraktivní ceník a pro všechny stejný metr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...