Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Tohle téma zakládám pro všechny, kteří mají proti UPC nebo jejich službám nějaké výhrady. Co se vám nelíbí, co byste změnili, zlepšili, atp.?

Když už nechcete hromadně psát email, napiště alespoň sem. Jednodušší to už být nemůže. Pokud vás něco štve, podělte se. Třeba tenhle klub "stížností" UPC trkne.

 

Poznamka admina:

Prosim snazte se aspon v tomto vlakne vyvarovat zbytecnych diskuzi, proste jen napiste co se vam na sluzbach UPC nelibi a co by jste konkretne chteli zlepsit, dalsi diskuze reste v nejakem jinem vlakne,

protoze v opacnem pripade zde opet vznikne neprehledna diskuze o 20 strankach a nakonec to stejne nikdo cist nebude.

 

Az zde bude dostatek podmetu, muze se z toho udelat vytah a ten zde viditelne vystavit a treba i odeslat do UPC.

 

 

Mně velice vadí "pouze" 7 věci:

 

a) celkově příšerná komunikace se zákazníky a příštup "mrtvého brouka" (pokud člověk sám nehledá, skoro nic se nedozví)

b) neinformovanost operátorů (kdykoliv se na něco zeptám, téměř nikdy nedostanu konkrétní odpověď a často si i pletou údaje)

c) nekvalitní stboxy (Kaon je největší krám, co jsem zažil; když nefunguje pořádně tak by měl být zdarma!)

d) málo HD programů (v porovnání s konkurencí a se světem je nabídka směšná; přál bych si minimálně o 5 hd kanálů více; ideálně by jich mělo být už 20 a více)

e) spousta SD programů vysílá v nižším rozlišení (528x576), než je norma PAL (720x576) - proč se o to UPC nestará a nekontroluje provozovatele?

f) chybí mi v nabídce zahraniční balíček (anglie, indie, španělsko, německo, rusko, arábie)

g) dlouholetý zákazníci (5 let a více) nemají automaticky slevu

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Mě na společnosti UPC vadí především :

- naprostá ignorace dlouhodobých zákazníků co se týká přístupu k nim ( pořád je preferován nový uživatel než ten, který je u UPC dlouhodobě)

- naprostá nespokojenost s programy v HD kvalitě co se týká jejich počtu ( konkurence je už dávno předběhla)

- kvalita nabízených služeb ( kostičkování je zde běžný jev)

- zpětná vazba na zákazníky co se týká dotazů a řešení problémů ( nic horšího jsem nikde neviděl ... levá neví co dělá pravá...)

 

Toto jsou podle mne nejzásadnější problémy. Jistě by se našli i další, ale buďme zase upřímní nikdy není všechno stoprocentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) méně mi vadí: když už stanice, které jsou u UPC v SD, vysílají v HD, tak proč, proboha, nejsou i u UPC v HD? Dnes je fullHD a HD tak běžné, jako kdysi černobílý SECAM. ...... a máme už pár let 21.století.

2) velmi mi vadí: STB KAON. To je zoufalství samo o sobě. Tenhle technický "zázrak" musí pryč a být nahrazen funkčním zařízením.

3) spíše k diskuzi (v zemi, která je v korupci na úrovni Albánie a Kosova to asi není možné uskutečnit): Ve vyspělém světě je běžné a normální, že věrní zákazníci, a ti, kteří odebírají maximální nabídku, tudíž platí nejvíce., mají určité bonusy. U české UPC má bonus fungl nový zákazník (a když to tak bude pokračovat dál, tak to bude snad i zadara), který má neuvěřitelné slevy (po seznámení se s STB KAON a nutně potom rozpochodovanými nervy se stejně velmi rychle začne poohlížet po něčem fungujícím a UPC opustí). Tak tohle není normální.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na UPC mi taky něco málo vadilo.

1. Spousta lidí je v UPC doslova na nic - na vymejšlení nesmyslů a těm jdou do kapes peníze klientů. S tím souvisí i špatná komunikace některých pracovníků v UPC.

2. Počet HD kanálů je skutečně nedostačující.

3. Telefonování do mobilních sítí za 5 Kč/min už také není něco, kvůli čemu bych si měl telefon od UPC pořizovat. Kdyby byl tarif Basic za korunu napořád s levnějším voláním do mobilních sítí, nemám problém.

4. U internetu od UPC chybí upload, což je poměrně zásadní nedostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Rozdílné ceny za stejné služby. Kdo má nervy a prořízlou pusu má cenu o jaké si můžou nechat ostatní jen zdát.

2. Nemají bezplatnou linku. ( 800 xxx xxx )

3. Neznalost ( neinformovanost ) operátorů.

4. Malý počet balíčků. ( televize a internet)

5. Neinformují o všem možném ( změnách ) na email.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Možná vás překvapím,ale já jsem vcelku s UPC spokojen,i když několik výhrad mám.

Osobně si myslím že za nabízenou cenu,nemá UPC u nás konkurenci jak v TV tak ani u Internetu.

Samozřejmě se můžu plést,ale zatím mi jiný oerátor nenabídl internet 10MB za 250kč a 110 programů za 550 a zapůjčení 2 settopboxu zdarma.

Samozřejmě že lidi jsou už takoví že chtějí pořád víc a víc a to se bohužel týká i mě,ale jak jsem psal tak jsem v celku spokojen.

I když hodně lidí nadává že mají placenou tel.linku tak já ne,pořídil jsemsi od nichh telefon a na zákaznickou liku volám zdarma telefon mám už několik let a zatím jsem za něj nezaplatil ani korunu.

Zkuste si porovnat vaše výtky s konurencí a uvidíte jak u všech těch bodu UPC dopadne.

A zde je mých pár poznámek k tomu co by se dalo zlepšit.

1.)Úroveň technické podpory,řešil jsem s nimi tech.závadu a už bych to nechtěl zažít.

2.)Více balíčků(ani ne tak více kanálů,ale kdyby stávajcí programy rozházely třeba do 20 různých balíčku,tak aby si člověk třeba kvůli 2 programům nemusel kupovat dalších 10,na které nekouká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

110 programů za 550 a zapůjčení 2 settopboxu zdarma

To je celkem zajímavé. Já za Supreme (to bude těch 110 kanálů) + pronájem KAONu platím 1260Kč !! Druhý STB (Handan5000), který ovšem neumí HD, neplatím nic.

A to je to, co se mi na UPC nelíbí. Evropský standard obchodu je velká neznámá. UPC je v tomto horší, jak nějaké smlouvání na uzbekistánské tržnici. Není divu, že je ve velké ztrátě. A bude v mnohem větší.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek
110 programů za 550 a zapůjčení 2 settopboxu zdarma

Já za Supreme (to bude těch 110 kanálů) + pronájem KAONu platím 1260Kč ...horší, jak na uzbekistánské tržnici

Zdravim ,

vidim ze vas to hodne prudi a me taky , bohuzel s tim muzeme udelat jen to , ze to sem napiseme . Kabelovka je ze sve podstaty takovy prirozeny monopol a ze vyuziva cenovou diskriminaci (ruzni zakaznici plati ruzne ceny) je z podstaty veci proste prirozene .

Docela bych se divil ze by to na zapad od nasich hranic bylo jinak... Nebavim se o vysi cen a nabidce TV programu ,ale o cenove politice teto firmy vuci zakaznikum 8)

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já neříkám že jse mi cenová politika UPc,nějak líbí,ale bohužel se to nezmění.

Všude ve světě je to běžná praxe a ne jen u kabelovek,že lidi platí ruzné ceny jaké si vyjednají a podle mého názoru je to správné že aspoň troch funguje tržní prostředí.(nabídka-poptávka)Pevné ceny už jsem tady jednou měli.

Když se podívate na telefoní oprátory tak ty také mají různé ceny pro ruzné zákazníky a co třeba energeticé firmy.

Vím z vlastní zkušenosti že když jsem dal výpověd na O2 a chtěl přejít k T-mobilu,tak to bylo bombadrdování výhodnými nabídkymi a letos Jsem odcházel s enegiemi od RWE a také mi dokázali udělat individulaní nabídku a to je kos na který se svou velikostí UPC ani nehrabe.A co třeba supermarkety,které nabízejí množstevní slevy,také podporujou pouze určitou část lidí.

Jak říkám cenová politika UPC není zrovna idealní,ale dělají to všechny firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to tak funguje na divokém Východě, tomu věřím., ale že to tak funguje v civilizovaných západních zemí, tak to nikoli. Tam fungují bonusy. Pokud jste věrný zákazník, nebo platíte službu, kterou má málo lidí, neb je drahá, tak potom máte určité výhody a bonusy. Takový bonus si musí zákazník zasloužit. Věrných zákazníků a solventních zákazníků su tam velmi váží. V západních civilizovaných zemích existuje TRH, nikoli asijsko-arabská TŽNICE, kde se smlouvá a handrkuje. Obchod má pevná pravidla. Také tam funguje morální a etický kodex.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...