Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

1. Vadi mi nutnost zakoupeni nebo placeni najmu za dekodovaci modul. Vzdyt to neni muj problem jako platiciho zakaznika ze to chteji (museji) kodovat. Pronajem settopboxu beru - to je pro pripad ze namam svuj DVB-C tuner. Je to stejne jako u skilynku, platim koncesionarske popatky CT a pak si mam dokoupit za dalsi 3000 modul s kartou, nehlede na situaci na Liberecku kdy Radijokomunykace proste pokryti problemovych lokalit nebude resit a ti co tam ziji se povazuji za "pokryte", protoze tam preci vede elektrina...

2. To same u modemu. Kazdy pocitac ma rozhrani Ethernet. Proc mam platit instalaci a pronajem zarizeni ktere prevadi DOCSIS3 (mimochodem, videl uz nekdo toto rozhrani v pocitaci) na standartizovany Ethernet? Proc nemohou dodavat sluzby na celosvetove beznem rozhrani a nuti zakaznika financovat vlastni technologie.

3. ad1&2 Nerekl bych ani slovo kdyby tyto jejich technologie byly soucasti ceny sluzby. To je jako letistni taxy, palivove priplatky, poplatky za wc u letecke dopravy... Mne jako zakaznika zajima za kolik se dostanu z bodu a do bodu b. Navic firma ktera musi takto rozepisovat polozky aby zduvodnila cenu nebudi moc serioznosti...

 

p.s. Jinak jsem spise spokojeny zakaznik (95% spokojenost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych zlepšil cenovou politiku :) vyřešit ve všeobecnejch podmínkách automatickej převod na výhodnější tarif a ne aby dneska měli lidi 20M za 800 nebo 15M za 600...

 

pak vůbec celkově výše cen je zvláštní... zatim co 120M+80 tv stanic vyjde na docela solidních 800 - 900, tak 10M net za 500 je trochu úlet a teď neberu v potaz, že si může zákazník individuálně snížit cenu, o tom drtivá většina lidí vůbec neví...

 

když pak na takový upc sídliště vlítne centrio s 15/15 za 250, a1m s 15/4 za 370 nebo netbox s 12/6 za 450, co si pak řekne klient, kterej upcčku platí za 20/1,5 celejch 800 nebo za 10/1 i s modemem 500? u konkurence dostane 3 až 6 měsíců zadarmo a pak bude platit stabilně míň, 40+% z takový lokality je do dvou měsíců pryč... do toho teda počítám i ty, co mají sice rozumnou cenu, ale de jim např. o upload apod...

 

jinak já byl s upc taky spokojenej (až na ten zoufalej upload), ceny sem měl rozumný :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Chybi nejaky balicek Kobmi (NET + TV) s 10 nebo 25 Mb internetem, o Kombi Klasik s 2 Mb internetem je maly zajem.

- Proc se nabizi internet 2,10 a 25 Mb s poplatkem za modem zvlast, kdyz neni mozne si poridit vlastni modem.

- Zavest moznost odkupu Handanu CV-5000

- Predelat a rozsirit a sjednotit administraci na Moje UPC a Registrace UPC,

pro priklad jak by to mohlo vypadat uvadim screeshot z administrace spolecnosti Netbox:

 

PS: pro Jack_6428> jeste nic nesepisuj a nikam nic neposilej, udelam to sam.

netbox_diagnostika.jpg.14b5fc4bb838355d533fef767aedae66.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě taková drobnost, co bych zlepšil - zrušit ty kraviny typu 100 MB na email, 100 MB na ftp nebo jak to je, a naopak zavíst placenou doplňkovou službu ftp, samozřejmě za rozumný peníze a ne jako pevnou ip adresu :roll: pak by stačila jediná jednoduchá administrace pro klienty, kde by upravovali kontaktní údaje...

ta diagnostika přípojky by v případě upc stejně nefungovala, věrnostní program upc nemá, zprávy choděj na email a všechno ostatní je na webu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Mne asi nejvíce vadí, že při telefonickém ověřování FIRMY se domáhají rodného čísla, které vůbec nemají a ani mít nemůžou. Pokud se operátorovi snažíte vysvětlit, že firma rodné číslo mít nemůže tak vás pošle do prd***, že pokud rodné číslo FIRMY neřeknu tak to prostě položí.. Nejvtipnější je, že toto chcou i jen když přepojují někam dál a další operátor chce ověření znova a opět chce r.č. tak se mi zdá, že si UPC říká o razii z ÚOOU, protože jestli opravdu nějak archivují a získávají rodná čísla jednatelů firem tak mají pořádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodný číslo chtějí od statutárního orgánu firmy a myslím je to OK, protože jak jinak - aspoň nějak - ověřit, že jménem firmy skutečně mluví oprávněná osoba? Ale každopádně to vyžadujou jenom při úvodu, pak už ne. Během týdne jsem s nima telefonoval 3x a vždycky to tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Bohužel to v pořádku není a je to pod obrovskýma pokutama, protože k tomu legálně nemohli nijak přijít a ani nemají souhlas s nakládánim s těmito údaji.

Nikdy jim nebylo rodné číslo poskytnuto a ani jim nebyl udělen souhlas, aby s ním jakkoli nakládali. Pokud to budou chtít i příště tak na ně už asi zavolám ÚOOU a uvidíme co se bude dít.

EDIT: Ověření se dá provádět, číslem smlouvy, nějakým heslem.. ale toto vpořádku rozhodně není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas se zpracováním osobních údajů je snad přímo součástí smlouvy nebo obchodních podmínek a pokud jde o rodný čísla, tak zrovna u statutárních orgánů firem jsou volně k dispozici na webu justice.cz u Obchodního rejstříku. Ale je pravda, že jistou vstřícnost by fa UPC nabízet mohla a kdo nechce sdělit RČ, tak ho odkázat třeba na písemnou formu s notářským ověřením...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...