Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Ano, jsou přístupná, ale to nic nemění na tom, že upc není právo si jej stáhnout a dále s ním pracovat bez souhlasu, který nikdy nedostala a na tom, že souhlas skutečně nikdy upc nedostalo si trvám. Nikdy jim nebylo RČ v žádné smlouvě sděleno a ani s možností s ním jakkoli pracovat souhlaseno. Je zajímavé, že RČ nikdy žádná jiná firma nechtěla a ani nepotřebovala a to se jednalo o služby nesrovnatelně dražší a důležitější..

Záležitost jsem již konzultoval s právníky a podle jejich názoru tímto už upc překročilo všechny meze a vystavuje riziku poměrně znatelné pokuty i pro firmu velikosti UPC. Takže pokud je tu někdo z UPC tak doporučuju velmi, ale velmi rychle situaci napravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Ja nechapu proc chteji rodne cislo a ne cislo smlouvy, ktere si nikdo neopravneny nikde jen tak nezjisti.

Taky si myslím..

U společnosti, kde máme servery se ověřuje takto: zavolám a sdělím naše zákaznicé id, poté si osoba se kterou mluvím ověří, že jsem ze správné firmy a poté sdělím tajné heslo a je to! Bezpečný, rychlý a jednoduchý systém. Každý kdo zná heslo může řešit problémy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Yop je.. můžu si zvolit jaké chci což jsem asi nezmínil. A i kdyby ne tak pořád lepší než, aby nějaká pochybná firma (upc) zneučívala rodná čísla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych teda rád věděl, jak se to všude dostupný RČ dá zneužít?! Nemluvě o tom, že když např. uzavíráš smlouvu s nějakým telekomunikačním operátorem, tak každej dealer, kterej s tebou sepisuje smlouvu, vidí tvoje RČ v občance (kterou musíš předložit) a nezřídka se dává i kopie OP (třeba firma Digi to vyžaduje). Zrovna tak každá firma s úvěrama, splátkovýma prodejema apod., tam taky všude cpeš OP. Podle mě je to humbuk pro nic, se samotným údajem o RČ nikdo nic nelegálního nevymyslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník superkutil

Musím UPC pochválit za relativně slušný internet, ale jinak jsou s nimi jen problémy:

 

- nekomunikují, pokud je větší problém není možné se dostat jinam než na zákaznické centrum, které problémy neřeší

- nemají dostatečnou odbornost, 7x mi vyměnili settopbox během 6 měsíců, místo toho aby mi dodali nebo doporučili galvanický oddělovač v ceně 300Kč.

- v případě poruchy není možný žádný postih za nedodání služeb

- jejich služby jsou předražené a neodpovídají dodávané kvalitě

- settopboxy jsou mizerné a často padají

- mám u nich teď slušnou cenu, ale pokud by zvyšovali ceny, tak odhlásím TV a nechám jen internet

- telefon mají v balíčku s internetem předražený, levněji se dá sehnat v podobě VoIP přes SIP

- v poslední době mi programy dost kostičkují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jestli máš možnost lepší TV služby, tak neváhej. Ale myslím si, že adekvátní náhrada se bude těžko shánět. Už kvůli možnosti mít až 4 zařízení za jeden měsíční paušál.

 

Výpadky signálu vyřeš s nějakým technikem, který má technické prostředky k zjištění závad(y), ovšem mnohdy bývá problém u samotného účastníka, který používá různé levné účastnické šňůry, pochybné rozbočovače a další komponenty, které se hodí akorát na smetiště, ale rozhodně ne ke kabelovce.

 

VoIP je zcela jistě výhodnější při volání na mobily. Pokud jde o volání na pevnou linku, tak se dá říct, že s využitím tarifu např. Telefon 50 (100 volných minut na pevnou) se člověk dostane na stejnou úroveň. Navíc je volání v síti UPC grátis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník natasss

1. komunikace na telefon = špatná, drahá

2. odborná rada - máte špatnou kabeláž=nepomůže to s problémem-ohraná písnička

3. nový setobox s vadným DO-jak to mohou distribuovat zákazníkům, když je tento problém znám

4. setobox KAON = mizerný přístroj

5. dotazníková komunikace = nedostatečná

6. vyřízení poždavků = nedostatečné

7. celková nespokojenost s přístupem k zákazníkovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...