Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Co mi vadí na UPC:

1. přístup k dlouholetým klientům - naprosté přezírání; nejdříve noví klienti dostanou rychlejší internet; noví zákazníci mají výhodnější neakční ceny služeb než staří zákazníci; jediní způsob, jak něco získat je nutno protrpět ponižující taktiky - buď vyhrožování odchodem ke konkurenci, nebo vypověděním smlouvy a uzavřením na někoho jiného z rodiny (i s poplatkem za ukončení smlouvy je to levnější)

2. balíčkovací politika - místo toho, aby slevnili /zlepšili stávající balíček jako dřív, tak vytvoří nový pro nové zákazníky; a dřívější zákazníku plať si víc za méně služeb, nám je to jedno

3. správní poplatek 650 Kč za výměnu modemu - pokud chcete rychlejší internet (nad 25 Mbps), jste již zákazníkem UPC, tak máte smůlu, musíte si vyměnit modem a za vaši věrnost má UPC poděkování - máte právo jí přispět 650 Kč.

4. nemožné settopboxy. Handan CV5000 je taky křáp. Člověk sleduje pořad, do toho se objevuji pop-up "Aktualizuji" a po skončení se jako odměna škubne na půl vteřiny obraz

5. laxnost UPC ve zlepšování programové nabídky. To bylo řečí, že po vypnutí kabelového analogu přidají desítky programů a skutek utek'. Rychle přidají jen naprosté nekoukatelné koniny typu Stil TV. Místo toho měsíce a roky jednají o zařazení kanálu (a to je ještě ten lepší případ).

6. V případě internetu - mizerná rychlost uploadu. I z mobilu přes HSUPA dostanu více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... internet 10MB za 250kč a 110 programů za 550 a zapůjčení 2 settopboxu zdarma...

 

Přesně toto (10 MB a SUPREME ) jsem chtěl. Ani jsem nechtěl na Internet žádnou slevu a ani jsem nechtěl žádný settobox. A stejně to nešlo. Jen jsem chtěl slevu na SUPREME.

 

Odkázali mne akorát na Svůj oficiální ceník coby dlohodobého zákazníky platícího přes SIPO.

 

Kdyby neměl nikdo žádnou slevu, tak mlčím, ale tady je jasně vidět, že někde to prostě jde ( sleva na vše, a veliká a ještě zdarma settoboxy ) , a někde to prostě NEJDE.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lynviy

Vadí mi 2 věci...

1. Šíleně nízký upload.

2. Robot na blokování virové aktivity.. mě se zdá, že když to jednou blokne, tak už to blokuje donekonečna pořád, že si nás hodil do nějakého "Black-Listu"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... internet 10MB za 250kč a 110 programů za 550 a zapůjčení 2 settopboxu zdarma...

 

Přesně toto (10 MB a SUPREME ) jsem chtěl. Ani jsem nechtěl na Internet žádnou slevu a ani jsem nechtěl žádný settobox. A stejně to nešlo. Jen jsem chtěl slevu na SUPREME.

 

Odkázali mne akorát na Svůj oficiální ceník coby dlohodobého zákazníky platícího přes SIPO.

 

Kdyby neměl nikdo žádnou slevu, tak mlčím, ale tady je jasně vidět, že někde to prostě jde ( sleva na vše, a veliká a ještě zdarma settoboxy ) , a někde to prostě NEJDE.

To já od nich telefon, ani internet nechci., mám pouze a jenom TV Supreme + STB. O žádné slevě samozřejmě nemůže býti ani řeč.

Internet mám od firmy Grape SC už od roku 1997 (dříve to byl NERO). Nemám důvod od nich odcházet. Jsem jejich dlouholetý a solventní zákazník, a proto jsem od nich před delším časem dostal za stejné peníze rychlejší připojení. Servis a technická podpora na špičkové úrovni. Žádné čekání - po nahlášení poruchy se do 10 minut ozve technik a maká na tom. Do půl hodiny vždy vyřešeno. Nabízí mi teď i televizi (IPTV) http://www.grapesc.cz/index.php?page=010304 . Zatím váhám, protože je tam spoustu programů, které jsou mi fakt k ničemu a lecos mi tam chybí. Tak ale oni začínají - uvidíme, jak budou pokračovat dále. Pokud se UPC nezmátoří, tak s nimi skončím.

Apropó: V našem vchodě (7-mi patrový dům po dvou bytech na patře) už máme UPC jenom dva.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas snazte se aspon v tomto vlakne vyvarovat zbytecnych diskuzi, proste jen napiste co se vam na sluzbach UPC nelibi a co by jste konkretne chteli zlepsit, dalsi diskuze reste v nejakem jinem vlakne,

protoze v opacnem pripade zde opet vznikne neprehledna diskuze o 20 strankach a nakonec to stejne nikdo cist nebude.

 

Az zde bude dostatek podmetu, muze se z toho udelat vytah a ten zde viditelne vystavit a treba i odeslat do UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Mně se nelíbí jejich balíčkování programů. Maximálně by mi vyhovovala možnost sestavit si skladbu přijímaných programů podle svého. Chápu ale, že by to technicky bylo asi těžko proveditelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě mě vadí, že UPC neposkytuje HBO OD a nezapojuje se alespoň, když není HBO OD do HBO GO.

Dále bych určitě řešil problém viewtopic.php?f=5&t=3840 nejsem sám ani poslední a mnou to určitě není. :/ Přes ten jejich upravenej Firmware, opravdu nemohu zjistit kde je problém, když nejsou logy a kdybych volal na technickou podporu, tak by to prostě nemělo smysl a řekli by prostě, že je problém někde jinde...

Poslední co mě vadí, krom výše zpomínaných požadavků, ceny hovorného (Stačí třeba se mrknout na http://www.odorik.cz nebo na https://www.google.com/voice/rates?hl=cs a po té na ceny UPC)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

.

Nechápu cenové znevýhodnění dlouhodobých zákazníků.

 

Po dnešních telefonátech s info a ještě dalšími linkami jsem dospěl k závěru, že vypovězení smlouvy je asi jediné řešení. Nechal jsem si udělat konkurenční nabídku xDSL a nemám moc o čem přemýšlet. Ještě si nechám navrhnout balíček od mobilního operátora, tam mám alespoň pocit, že zákazník je pro ně partner a bez něj by nemuseli existovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...