Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Elnc ma pravdu, v dnesni dobe vsichni houfne zrusili pevne linky a ted kdyz maji volat nekam kde je to na dlouhou, tak placou nad drahym volanim z mobilu.

Resenim je mit pevnou linku treba od UPC, nebo aspon VoIP, pres ktery lze volat i z PC, nebo z mobilu, ja mam VoIP nekolik let a jsem snim maximalne spokojeny,

a zadni prodejci me na nej nevolaji, protoze to mam u sveho operatora a i primo v telefonni senznamu zakazane.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Toto je jak u kolovrátku - co pořád všichni máte s tím kompletním výpadkem? Není to nemoc? Kolik takových výpadků je, resp. kolikrát je nutnost tam volat, když to při nějakém opravdu globálním UPC stejně zjistí i bez toho, aniž by tam někdo z klientů volal? To už člověk spíš kontaktuje KC kvůli změně služeb nebo třeba doobjednání CAM k televizoru, než kvůli kompletnímu výpadku...

A nechápu co bych měl mít za další zařízení, když si nechám telefon jenom zprovoznit s tím, že si do linky zapojím libovolný svůj přístroj s tónovou volbou, klidně i nějaký ze smetiště :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Co s tím máme? Nevím jak ostatní, já s tím mám zkušenost.

Už jsem to taky dokolečka psal.

Když je výpadek, tak je většinou kompletní. Nebo funguje TV, ale data a telefon ne.

Vytáhnu náhradní připojení k Internetu, USB modem nebo mobil s datovými službami, a zkontroluji hlášené výpadky.

Vidím, že hlášený není, tak vezmu mobil, kde mám víc volných minut, případně kde je volání na pevnou linku levnější a volám a čekám.

V tu chvíli mě začně UPC kontrolovat na číslo smlouvy, které samozřejně z mého pohledu je naprosto zbytečné, důležité pro mne v tu chvíli je, že "nic" ani po restartu modemu (i když nechápu co má modem společného s nefunkční TV) nefunguje.

 

Pokud je to v noci a vím, že se nedovolám použiji kontaktní formulář, na který dostanu rychlou odpověď, že mi do dvou dnů odpoví. A hned o 12 hodin později mi přijde email, že je vše v pořádku. To samozřejmě vidím taky. Tak nesouhlasím s přístupem UPC a reklamuji. Za další den mi telefonují, že opravdu je vše v pořádku a služby fungují. Vůbec nepochopili, že mi vadí jejich přístup k řešení problému.

Dvanáct hodin poté, co jsem napsal, že mi nic nejde mi kontrolují signál na modemu. :evil:

Žádná omluva nebo vysvětlení proč minimálně 3 hodiny v noci nic nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud nebudeš nikam volat, tak bude výsledek stejný :-)

 

A já v posledním půl roce zažil spíš výpadky TV, zatímco net a telefon OK. U TV to byl ještě výpadek částečný, že analogový signál vykazoval nárůst šumu jakoby někdo před televizor předřadil cca 30dB atenuátor a digitální signál čtverečkoval. Asi po půl hodině to samo naskočilo. V posledním půl roce 5x stejná závada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PinkPanther
A co si takhle představit, že když od někoho něco chci, tak si prostě volání zaplatím?

 

Já od nich chci službu, kterou si každý měsíc poctivě platím. Nechápu, proč bych měl ještě znova platit za jejich bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nikdo ti negarantuje službu funkční nonstop, stejně jako ti to negarantují třeba mobilní nebo satelitní operátoři apod., kde se v případě problémů taky můžeš obrátit na zákaznické středisko a nahlásit závadu. A neplatíš za jejich bordel, ale za svoji lakotu, když je ti zatěžko dát korunu měsíčně a mít volání na KC bezplatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...