Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník PinkPanther
Plantas porad dokola - jednou si maji poridit telefon za kacku, pak si zase maji zaplatit.

Byva zvykem, pokud je nejaky republikovy "moloch", ze ma taky nejakou zelenou linku.

Ja linku zrusil proto, ze uz mne opravdu nebavilo dennodenne posilat k certu vsechny dealery, zpovidace kde jsem byl na dovolene, co posloucham, co jim a pod. A kdyz uz neni zelena linka, tak at si poridi vice linek, a ne ze volajici ceka jako trouba. Ten clovek vetsinou vola, pokud neco nefunguje, a ne, ze si nema s kym pokecat.

Co kdyby tak policajti, hasici meli normalni placenou linku?, Taky volam, kdyz neco potrebuji.

 

Elncovi to nevysvětlíš. Je jako zaseknutá deska, mele pořád dokola totéž :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PinkPanther
To určitě nemusíš. Upřímně ti přeji, abys jednou přišel na to, co musíš udělat, abys vnímal svět reálně. (A abys to ihned udělal.)

Já ho - narozdíl od některých druhých lidí - reálně vnímám a taky asi proto neprobekávám na fórech, jak mně to či ono nehraje nebo má malou rychlost, výpadky apod. Prostě problémy s poskytovatelem (jsou-li nějaké) řeším přímo s ním a dle těch pravidel hry, na která jsem sám a dobrovolně přistoupil, protože realita je jen a pouze taková, že toto je řešení a ne tady popsat 50 stran se stížnostmi, které z UPC stejně nikdo nečte. Doufám, že už ti došlo jak se věci mají...

 

Čekal jsi snad, že sem budeme psát samý pochvaly na tvého jedinečného guru UPC? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
...

Elncovi to nevysvětlíš. Je jako zaseknutá deska, mele pořád dokola totéž :D

 

Nebo naopak, nám to Elnc není schopen vysvětlit. My jsme taky "zaseknutí" díky svým zkušenostem.

Je velká škoda pro UPC, že nás "nespokojených" a "nechápajících" je víc. To není argument o pravdě, že nás je víc, tak máme pravdu.

Ale o stavu UPC. :(

Když nás nepřemluví UPC činy, tak Elnc nás slovem určitě neobměkčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Dle ohlasu nějakých 50, možná 100 lidí zde na fóru mám usuzovat, že je víc nespokojených, když počet klientů UPC je v řádech statisíců? Neblázni, tomu přece nemůžeš věřit ani ty sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Děkuji za připomenutí, opravdu jsem to napsal špatně.

Není nás víc nespokojených. Podle tvého odhadu, je poměr nespokojených ke spokojeným zde na fóru pouze 50 (maximálně 100) ku 1.

To opravdu z jistého pohledu stále nemusí být většina. Tomus by ti asi řekl, že tu je 2275 registrovaných a nepočítaně anonymních uživatelů.

 

U těch "statisíců" klientů (smluv) to samozřejmě může být trochu jinak. Ti totiž zpravidla vůbec netuší, že existuje toto fórum, natož aby věděli, že když jim něco nevyhovuje, tak se mohou ozvat.

Zpravidla nejsou ani schopni najít na webu skvělý kontaktní formulář a tak si stěžují jen když se sejdou u piva, na autobusové zastávce apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Obecně je známo, že pár nespokojenců je vždy slyšet víc, jak zástup těch spokojených a jestli má UPC řekněme půl miliónu lidí, tak i pouhá desetina nespokojených by byla slyšet hodně hlasitě - což ale není. A zde na fóru navíc píše i hodně anonymů, u kterých je celkem pochybnost o tom, jestli vůbec jsou klienty UPC a ne třeba od konkurence.

Nadávání u piva je pak pravá česká klasika, nadává se vždy, všude a na vše :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PinkPanther
PinkPanther: Hele, ty máš UPC? Jestli jo, tak ho zruš a budeš v klidu. A jestli ne, tak proč se vyjadřuješ? Z nudy? K tomu jsou dobrý i jiný fóra.

 

2 Návštěvník: Samozřejmě, že mám UPC, proto se vyjadřuju :D

 

2 tomus: Omlouvám se za OT, dál už nic psát nebudu, nemá to smysl. Dík za trpělivost :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...