Přejít na obsah

Nové balíčky TV+internet vs. staré


Návštěvník Roman1

Doporučené příspěvky

Návštěvník loskatos

Tak prý ještě nemají "uzavřený soubor dnešních objednávek" :-). Mám být trpělivý. Do 24h to půjde.. Takže počkám. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Slamb:

Co to je "v plný palbě"? To jako k Supreme+"Hustler TV"?

Právě jsem našel ve starém ceníku Internet, který byl zadarmo:

UPC Internet 256 až 256 / 64* 0.00 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Od včerejšká mám KOMBI+ balíček a rychlost je fakt skvělá oproti fiberu 10 co jsem měl předtím. Jediný co zatím moc nefunguje je TV s 80 programy. Mám v televizích CI karty a funguje to pouze zatím na 2 ze 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu nedostatek informací přímo na stránkách UPC, což se snad změní (v říjnu?), tak se nové balíčky jeví zajímavě.

Počkám si ovšem až bude na stránkách UPC vše oficiálně popsáno, nikde v nabídce jsem nenašel balík programů Discovery Extra ani jeho cenu, stejně tak nikde není psáno, že Kombi Komfort = Standard + Discovery Extra. Protože ve Standard nabídce mi chybí hlavně Discovery programy, tak bych chtěl balík Discovery Extra specifikovat přímo v objednávce, to že je rok zadarmo je vedlejší, hlavně aby pak plynule přešli na placení a nemusel řešit doobjednání, atd.

Stejně tak cena pronájmu HD PVR k balíku není nikde uvedena, teď platím 151,- s balíkem je to 99,- nebo 49,- ?

Možnost samoinstalace je taky v zajímavá, na zapojení modemu nepotřebuju technika, doufám že to od října bude UPC umožňovat.

 

předběžné porovnání cen

 

teď:

balík DTV Standard + FB10 = 938,-

PLUS = 120,-

HBO = 202,-

HD PVR = 151,-

-------------

1411,-

 

nově:

Kombi Komfort = 649,-

modem ED3 = 49,-

HD PVR = 99,- (151,-)?

Discovery Extr. = ?? (120,-)?

HBO = 149,- (teď v akci)

------------

odhad 1118,-

 

ušetřeno 293,-

 

Ale je nutné aby to lépe specifikovali na stránkách UPC, zatím oficiálně je známo minimum informací.

 

 

Takže jsem nečekal a protože je to celkově výhodné i s instalačním poplatkem, objednal jsem.

Několik poznatků z rozhovoru s klientským centrem, které v podstatě potvrzují to co se tady píše.

- ke Kombi Komfort nejde doobjednat balík HBO, pouze Superfilm který HBO obsahuje, samozřejmě za 303,- oproti 201,- za HBO

- HD PVR je za 99,- napořád

- vrátit standardní STB lze pouze zasláním do Nymburka, nelze dát technikovi

- technik mění pouze modem, starý si odnese (není potřeba někam zasílat), poplatek cca 650,- za instalaci

- Discovery programy jsou součástí Kombi Komfort

 

Takže to vychází na kulatých 1100,- Kč a ušetřených 311,- měsíčně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem nečekal a protože je to celkově výhodné i s instalačním poplatkem, objednal jsem.

Několik poznatků z rozhovoru s klientským centrem, které v podstatě potvrzují to co se tady píše.

- ke Kombi Komfort nejde doobjednat balík HBO, pouze Superfilm který HBO obsahuje, samozřejmě za 303,- oproti 201,- za HBO

- HD PVR je za 99,- napořád

- vrátit standardní STB lze pouze zasláním do Nymburka, nelze dát technikovi

- technik mění pouze modem, starý si odnese (není potřeba někam zasílat), poplatek cca 650,- za instalaci

- Discovery programy jsou součástí Kombi Komfort

 

Takže to vychází na kulatých 1100,- Kč a ušetřených 311,- měsíčně

 

Jen upřesním nějaké informace:

HBO už dávno nestojí 202Kč viz ceník. Stojí stejně jako SuperFilm.

HD PVR je skutečně k těmto novým balíčkům za 99Kč na stálo.

Standardní STB lze odevzdat technikovi, který to poznamená na zakázkový list stejně jako výměnu modemu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...