Přejít na obsah

dvb-c epg nejde?


CableG

Doporučené příspěvky

Asi se něco skutečně děje, dnes večer jsem na Sony KDL-32W4000 zaznamenal chybné znaky. Po nastavení příslušného programu se to srovnalo. Na celkové přehledné stránce se text také opravil, ale jen vždy u toho naladěného programu - ostatní zůstaly chybné. Nikdy jsem s EPG žádný problém neměl.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nevim, kdo s tim co delal, ale ted uz je to roze***rane na ultimo.

Vecer jeste v pohode, ale nez jsem sel rano na sichtu, tak jsem zapnul po 4-te hodine TV. Na STB nabehla aktualizace a vsechny EPG zobrazuji nabidky v rozmezi 8.45 az do 11.00 hodin.

Vsechny EPG, ve kterych je diakritika zobrazuji necitelne znaky (v PC terminologii bych rekl, ze je vybrana spatna kodova stranka). Navic, prestaly fungovat programy CT1 az po UPC (ten se hlasi jako Unnamed). Presneji funguji, ale jsou tam jenom kostky. Zkusil jsem komplet vymazat nastaveni STB a vse nalezt znovu, nicmene EPG je dodrbane stale, a ten jeden mux s CT1, CT2 ...atd. pouze kostky. Tak takhle si sluzby opravdu nepredstavuji.

Jo, lokalita Ostrava-Dubina. Nejede to jenom pres STB, analog CT1, CT2....je v poradku.

 

edit: ted vecer to vypada, ze vse funguje...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...