Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Potřebuji poradit,

když naprogramuji nahrávání,nahrávání se sice spustí,ale já když zapnu v tu dobu STB a TV,tak mám jen černou obrazovku a nemůžu ani přepínat kanály.Když nahrávání skončí,tak obraz naskočí.Snad jsem to napsal srozumitelně,dík.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má Kaon KCF-B4003HCO slot pro CA modul nebo pouze na samotnou kartu? Z obrázku to není patrné a v návodu o tom není zmínka. Případně provozuje to v této konfiguraci někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má Kaon KCF-B4003HCO slot pro CA modul nebo pouze na samotnou kartu? Z obrázku to není patrné a v návodu o tom není zmínka. Případně provozuje to v této konfiguraci někdo?

Nemá.

 

Po aktualizaci na poslední FW se mi už 4x stalo, že Kaon napíše OGB volného a vypne se. Přitom nahrávání není zaplé a na disku mám cca 80 GB volno.

Doporucuju provest formatovani disku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Pokud začne disk ukazovat nulovou kapacitu, tak jeho zformátování většinou nepomůže a nebo jenom dočasně a to ještě nespolehlivě. Dokonce se mi stalo, že u jednoho přístroje se disk odstavil takovým způsobem, že se tvářil jako že tam není. SW se s tím také nějak srovnal a to jsem potom nevěřil vlastním očím, jak dokáže Kaon rychle nastartovat, bylo to na úrovni Handanu.

Tady to prostě jistí dříve či později výměna přístroje.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník newmanmichael

Dobrý večer.Mám problém s propojením domácího kina (Philips HTS3560)a TV (LG 32LW4500).Problém je v připojení audia,aby domácí kino přehrávalo zvuk z TV.

TV má pouze optický výstup audia,domácí kino bohužel ač je blurray má pouze cinch vstup.TV a dom.kino mám propojené přes HDMI,Kaona a TV taky přes hdmi.

Řešil jsem to propojením scartu z Kaonu s redukcí do cinchu na domácím kině,ale stále to nějak nefunguje.Je možné,že ten scart kabel funguje jen jednosměrně?

Mockrá Vám děkuji za případnou radu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník newmanmichael

Díky moc.

Mám cinche zapojený jako výstup,ale teď jsem zjistil,že většina kabelů co má na jednom konci scart a na druhým 3 cinchy je jednosměrná s výstupem ve scartu.Ato je asi můj případ.

Tady jsem objednal toto http://www.krup.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=906

a mělo bz to být vyřešený.

V tom obchodě mají snad úplně všechno,je to v Brně,laciný a odběr druhý den.

Snad to pomůže....

Ještě jednou moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...