Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcman

Tak to je len otazka casu kedy bude tento set top box, dostupny aj na slovensku, ako to tak citam, je to dals smejd z rodiny KAON ktory uz na slovensku pozname ako HD-DVR set top box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže ty 3-4dB útlumu mi dělají signál nepoužitelným, pomohl by tomu rozbočovač se zesilovačem, třeba http://www.alza.cz/hama-antenni-rozbocovac-d109807.htm nebo bude muset UPC v rozvodné bedničce přidat na signálu?

Já používám tento kabelový zesík (asi už 2 roky) a jsem s ním naprosto spokojen

http://www.omko.cz/domovni-zesilovac-te ... xvystup-f/

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Vodník> Jak jednoduché, kup nový rozbočovač za cca 50 Kč, když nevyhoví, kup některý z doporučených zesilovačů za 500 až 1000 Kč. Ale perfektní kabeláž je základem i při použití zesilovače....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

Na tom zapojení snad není co vymýšlet - anténní kabel ze zásuvky do rozbočovače (délka cca 1m), z rozbočovače další 1m kabel do TV a rozbočovač zapojen do Kaonu. Ani jeden z kabelů není žádný domácí bastl a jsou oba nové. Výsledek - nepoužitelný signál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem v eufóri a ve vidině 22 programů v HD kvalitě, vyměnil starého dobrého Handana 6000 za Kaona B4003HCO, který mám od UPC už tři dny v pronájmu. Je pravda, že Handan mě dost prudil prakticky nefunkčním EPG, které neustále vypadávalo, nebo psalo nesmysly. Ale po vyzkoušení a přečtení tohoto vlákna "nový" Kaon opravdu potvrdil statut Korejského šmejdu. Handan sice nezvládal zobrazení v HD, a míval problémy se stabilitou EPG, ale to byly asi jediné jeho vady. Veškeré ovládání a nastavení bylo bezproblémové, intuitivní a přehledné, a hlavně funkční. U nového Kaonu jsem předpokládal, že uživatelské rozhraní bude vzhledem k neustálému vývoji alespoň o třídu lepší, ale hrubě jsem se zmýlil. Už třetí den se potýkám s alespoň přijatelným nastavením - Kaon totiž bohužel neumí v dnešní době tak zásadní věci, jako je řazení kanálů v základním menu, nebo sledování televize pokud je STB v režimu "standby". Potýká se také s častými výpadky HDMI, vadnými DO, a to vše za nemalé peníze hladového UPC. Což docela znepříjemňuje život, a přivádí nespokojené uživatele k nasranosti. Po přečtení tohoto fóra jsem s použitím rozbočovače odstranil problém se sledováním TV při vypnutém STB, teď mě ještě čeká seřazení kanálů alespoň v rámci Fav1 - Fav..., když to nejde jinak. Jak naši fotrové říkali: "zlatí komunisti", tak já říkám: "zlatý Handan"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

pokud je STB v režimu "standby".

Možná to je korejský šmejd, ale za tohle nemohou Korejci, ale souzi v Bruselu.. Šetřit energii se prostě musí za každou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už se tu myslím řešilo. "Šetřit za každou cenu", je výmysl hodný EU, když musím mít místo jednoho přístroje zapnuté dva... :? To může vymyslet opravdu jen někdo z těch senilních dědků v Bruselu, přeplacených z peněz nás všech :evil: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...