Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Návštěvník zka
Dobrý den, mám problém s tímto přístrojem a to následující: člověk občas něco nahraje na HDD, pak se mrkne a něco smaže a tak dokola.Jenže mne začala ubývat kapacita HDD, kdy zhruba při celkovém nahrání pořadů v normální kvalitě,nikoliv HD, je kapacita 0 GB. Pomůže naformátovat disk, nebo odchází do věčných lovišť.

 

Přístroj bohužel nemá implementován fsck - tudíž pří pádech přístroje příchází o data eventuálně alokované oblasti. Řešení, co používán já, je tak jednou za čas přípojit disk k počítači a provést fsck (k tomu stačí obyč sata přípojka na USB a třeba LiveCD linux-u, eventuálně fsck pod Windows což asi taky existuje).

Taky se občas stane, že pořad jaksi UŽ není v menu nabídce přístroje, ale zůstal jako adresář i s obsahem na disku - možná od pádu při mazání..., k tomu už ale musíte přípojit souborový systém. Adresářová struktura je banální, nahraná data přehrajete např. mplayer-em.

 

Pro člověka, co s počítači moc nedělá, to je rada asi k ničemu, tam nezbývá než pravidelně formátovat disk (a vždy příjit o všechny zaznamenané pořady). Párkrát sem se UPC a jejich lidem snažil vysvětlit v čem je problém, ale byl sem za blbce a že to není jejich starost a když se mě něco nelibí atd.... no prostě ztráta času....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník benyam

Mám intenzivní problémy s Kaonem 4003. Při přehrávání z HD zamrzá na několik desítek vteřin a asi v polovině případů se pak už nerozeběhne a restartuje se. Tohle proběhne tak 5x až 10x za film, takže je to skutečně o nervy. Existuje nějaká pomoc? Jo a nechce se mi formátovat disk, přijdu o data a navíc s nejistým výsledkem. Můžu si nějak zazálohovat data? Díky za jakoukoli pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

To je stále stejná písnička...zformátovat a když to nepomůže, tak vyreklamovat, protože je vadný disk a stím opravdu nejde nic dělat..... :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...