Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Ja myslim ze faze muze byt i napravo, na tohle zadna norma neni, i kdyz nepsane pravidlo je vlevo, dulezite je aby faze nebyla na koliku.

A moderni boxy a televizory stejne maji jen dvouklikovou vidlici, takze nejsou uzemnene,

teoreticky by to mohl vyhazovat vyrovnavaci proud zemniho potencialu tekouci z kabelove site, ale to by spis padal proudovy chranic nez jistic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Fáza musí byť vľavo podľa medzinárodných noriem, ale použitím starého typu rozvodky a dvojžilovej predlžovačky sa môže dostať napravo, kde môže byt urobené spojenie s kolíkom. Aby zabral prúdový chránič, musela by tam byť použitá trojvodičová sústava a potom by vypol už pri nesprávnom zapojení siete bez STB.

STB majú štandardne vidlicu, ale Kaon má trojžilový prívod. TV prijímače majú poväčšine trojžilový prívod, preto sa u Handanov s vidlicou pri prepojeni s TV cez SCART objavuje brum vo zvuku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox
ale to by spis padal proudovy chranic nez jistic.

 

Jsem na elektriku trotl,máš pravdu,vyhazovalo to proudový chránič,jističe zásuvek nespadávaly..

 

Někde jsem se dočetl,myslím že i tady,že by tomu mohl pomoct galvanický oddělovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox
Jsem si říkal že to s tím Kaonem nemůže být tak špatný,jak píšete,no dnes mi ho technik přivezl a kromě toho že vyhazoval pojistky po připojení koaxu od zásuvky upc,tak vůbec,ale vůbec nejede,ani neškytne :D

 

Palox POZOR. Nemusí to byť vadný kus, ale porucha v elektroinštalácii. Pokiaľ je v elektrickej zásuvke alebo na predlžovačke prehodaná fáza a pracovný vodič a jedná sa o dvojvodičovú sústavu s pripojeným zemniacim kolíkom, tak sa na kostre objaví fáza ale zariadenie napriek tomu funguje. Ak sa k takto zapojenému zariadeniu pripojí uzemnený koax od UPC, tak zaberie poistka, ale zrejme vyhorí adaptér Kaona. Pred zapojením druhého kusa skontroluj elektroinštaláciu. Fáza musí byť len v ľavej zdierke zásuvky.

 

 

Vadný kus to tak docela nebyl,"pouze" v něm nebyly zapojeny asi 4 konektory :thumbdown: Nevím jestli se to stalo při předávání stb,kdy ho technik postavil na chodbě na stojáka na zem o on spadl,ale to pochybuju.. Každopádně vyměněn za nový,ten taky vyhazoval chránič,a technik naznal že bude problém v zapojení v rozvaděči,a měl pravdu :roll:

Jsem po 3 letech díky Kaonu poznal,co za umělce mi dělali elektřinu :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Můj případ to nebyl,mě pomohlo jen předělat špatně zapojené jističe :D

 

A taky musím upc pochválit,paní na lince velmi ochotně řešila můj problém a výměna kaonu proběhla bleskově :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vynechávání HDMI dělají všechny tyhle zázraky, nebo jenom některé? Co jsem tady tak četl, tak je to tady dost často diskutovaný problém. Já měl zpočátku jakžtakž klid, projevovalo se to opravdu zřídka, jen jednou za čas. Poslední dobou je to ale každou chvíli, po pěti minutách koukání už mě začínají chytat nervy. Každou chvíli si to jen tak "prskne", ale někdy to vynechá i na pár vteřin (No signal). A ty intervaly mezi výpadky jsou čím dál tím kratší.

Máte z tohohle Kaonu taky nervy nadranc, nebo začínám jen já být paranoidní? :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám problém s tímto přístrojem a to následující: člověk občas něco nahraje na HDD, pak se mrkne a něco smaže a tak dokola.Jenže mne začala ubývat kapacita HDD, kdy zhruba při celkovém nahrání pořadů v normální kvalitě,nikoliv HD, je kapacita 0 GB. Pomůže naformátovat disk, nebo odchází do věčných lovišť.

Děkuji za odpověd od erudovaného člověka Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...