Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Mně zase začlo blbnout nahrávání...když si načasuju že se má začít nahrávat nějaký pořad,tak před zapnutím se nahrávání automaticky zruší a napíše že pořad nelze nahrát..má někdo stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník last

Zdravím všechny.

Poslední dobou mi trvá start STB velice dlouho, tak 3 minuty než naběhne a poté ještě tak minutu píše u všech kanálů, že "není signál". Pak se "probudí" a jede to normálně. Nemáte někdo obdobnou zkušenost? Co s tím?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník literakl

Ahoj, už mám třetí kousek, pár týdnů po výměně a zase stejné symptomy: vypadává HDMI signál, momentálně s frekvencí 10 sekund. Totálně nepoužitelné. Technik říkal, že je to šunt, ale že jich UPC koupila vagon, tak se čeká, až se všechny vyhodí. Zvažuju přechod na CI modul v televizi Samsung le40c750, ale nikde jsem se nedočetl podrobnosti o tuneru. Budu moci nahrávat jeden program a na jiný se dívat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník literakl

Už se stalo, musel jsem zformátovat USB hard disk. Výsledek je bohužel tristní. Když se nahrává, nemůžu si zapnout ani blbé EPG nebo seznam kanálů, na souběžné sledování jiného pořadu mohu úplně zapomenout. Takže bohužel to vypadá, že musím zůstat u DVR. Dokázali byste odhadnout, s kolika procenty zařízení jsou problémy? Mám jen velkou smůlu nebo je to standard?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...