Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

SCART kábel je súčasťou balenia Kaona. Ak v balení nie je treba túto skutoćnosť dopíasť do preberacieho protokolu a nechat to podpisat odovzdavajucim.

Samsung "B" rada umožňuje vzajomnu zámenu programov na predvolbách. Na dialkovom ovladaci stlačiť CH LIST, sipkami vybrať predvolbu, ktorú chcem zmeniť na inu, potom stlacit TOOLS, v okne na obrazovke vybrať moznost UPRAVIŤ Č. KANÁLA , zadať nové požadované čislo, potvrdiť OK. Programy na predvolbach sa navzajom zamenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

K HD boxům se SCART nedodává už 2 roky, nevím jak v manuálu, ale v samoinstalační příručce je to uvedeno.

 

Co se týče toho repasovaného boxu v tašce, Kaony jsou docela dost těžké mrchy a krabice pod ním občas povolí, taky se mi jich takhle povedlo pár vysypat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honzas114

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli náhodou někdo neví,jak zesynchronizovat DO od stb tak,aby s ním šla ovládat rovněž TV...V návodu je hromada výrobců televizorů(některé jsem viděl poprvé v životě),ale můj THOMSON tam bohužel chybí(neexistuje např. nějaký univerzální mezinárodní kód???)...........Jo a ještě by mě zajímalo kolečko kolem tlačítka OK,jestli má např. při přepínání programů blikat(na UPC mi říkali,že jde jen o designový doplněk a u u toho DO mám prý smůlu)......Díky za případnou pomoc Jo a ještě mě napadla jedna věc,jde nastavit EPG tak,aby byl na obrazovce větší text k probíhajícím programům???Je to hrozně malým písmem a je to špatně čitelné...A u některých programů,např. HBO se nezobrazuje program déle jak na čtyři hodiny dopředu(ukazuje se že o programu "není informace"),a to nepíši o častém vypadávání EPG u všech programů......... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, asi rok jsme měli relativně vzato fungující 3000HCO připojené k TV přes SCART. Teď jsme ale vyměnili nejprve TV a pak i DVR a jak u 3000, tak u 4003 jsem chtěl využít možnosti a propojit TV s DVR pomocí HDMI kabelu (resp HDMI/DVI, které je jako funkční označeno i v návodu). U obou přístrojů ale při HDMI naskočí jen modrá obrazovka, zvuk (vyvedený do cinchů) jde. Vzhledem k tomu, že oba přístroje jedou na stejném firmwaru, je chyba v něm? Máte někdo zkušenosti? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, přidal bych se k dotazu ohledně nastavení EPG tak,aby byl na obrazovce větší text k probíhajícím programům???Je to hrozně malým písmem a je to špatně čitelné.... Nedávno jsem vyměnil původní starý "SD" box za HD Kaon a u toho starého to bylo v pohodě. Umíte někdo poradit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě ten DVR začíná štvát. Dlouho byl klid, ale začíná to zlobit. Včera výpadky obrazu. Nejdříve tak jednou za 5 minut a pak už to bylo co minutu. Na kabel jsem ani nešáhnul, restartoval DVR a najednou to fungovalo. Dneska jsem měl naprogramováno, a náhodou jsem byl u toho. Vůbec se nezapnul (aspoň podle displeje to vypadalo, že je vypnutý), cvaknul disk v době, kdy mělo začít nahrávání a tím to skončilo. Měl jsem dojem, že mi tohle udělal už dřív, ale nebyl jsem si jistý, jestli jsem někde neudělal chybu, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Stejně byl výpadek DVB-C, takže i když jsem stihnul nahrávání pustit ručně, uprostřed mi bude tak 10 minut chybět.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, přidal bych se k dotazu ohledně nastavení EPG tak,aby byl na obrazovce větší text k probíhajícím programům???Je to hrozně malým písmem a je to špatně čitelné.... Nedávno jsem vyměnil původní starý "SD" box za HD Kaon a u toho starého to bylo v pohodě. Umíte někdo poradit? Díky

NELZE, jedine si poridi poradnou TV s velkou obrazovkou, protoze tento STB prave na tohle staveny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník newmanmichael

Dobrý večer.

Mám UPC komfort a měsíc jsem šťastným nájemcem Kaonu B4003HCO.Předtím jsme měli Handan,ale kvůli HD rozlišení jsem jej vyměnil za tento vergl.

Diskuse na tomto fóru jsem tak nějak prolouskal(ohledně zázraku Kaonu).Cca 1 až 2x za hodinu vypadává obraz přes HDMI,někdy to samo během 5 sekund naskočí,někdy to trvá i 2 minuty.Já jsem si na to zvykl,ale stará je hodně nervózní když ji to 2x vypadne u Ordinace,nebo nějaké jiné výživné telenovely.

Chci se Vás zkušenějších zeptat,jestli to mám reklamovat,nebo jestli tento Kaon je ten lepší z těchto zdařilích kousků a mám být vlastně rád,že se sere jenom toto prozatím.

Děkuji moc.....

Upraveno uživatelem newmanmichael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...