Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Je to opravdu geniální. A fungovalo to na jedničku do aktualizece firmwaru na 1.14. Jsem jeden z idiotů co aktualizoval. A od té doby to nejede. Kdyby někdo něco napsal podobnýho na novou verzi firm. To by bylo :-)

Předem díky pokud to někdo zmákne. Doufám, že se podělí :-)

 

 

pokud vas rozciluje, ze neni mozne vetsinu nahravek stahnout do PC, stahnete si bootovaci CD, ze ktereho nabootuje linux a automaticky spusti skript, ktery detekuje disky s HANDAN FILESYSTEMEM (pripojene k PC) a zmeni u vsech nahravek bit oznacujici typ poradu (ze vsech CAS udela FTA, takze pujdou stahnout pres USB downloader)

 

POZOR, cely postup vyzaduje vyndat HDD z settopboxu a pripojit ho do PC. Tim pravdepodobne porusite obchodni podminky UPC (nebo tak neco), takze to delejte (nebo nedelejte) s timto vedomim a rizikem.

 

1) stahnout soubor hanbian.iso (cca 100MB, upravene .iso image debian linuxu)

http://www.hellshare.com/337586/hanbian.iso/

 

2) vypalit .iso soubor na CD, pripojit HDD z Handanu do PC

(klidne pritom pro jistotu odpojte svuj HDD s operacnim systemem, ale neni to podminkou)

 

3) nabootovat z CD, chvili bude nabihat linux, psat nejaka pismenka :-) a na konec detekuje HDD z Handanu, odblokuje a oznami ze skoncil

 

4) vypnete PC, vyndejte CD z mechaniky a vse dejte do puvodniho stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Teď jsem to vyzkoušel, mám verzi fw 1.14 (5.6.2009) a zdá se, že odblokování zafungovalo.

Aha. Zajímavý. Možná někde dělám chybu. Díky za reakci. Zkusím to ještě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník martik

Ahojky,mám takovej problém.Chtěla jsem zkusit ten způsob s vyndáním HD a s bootovacím cd.Ale ještě jsem to nikdy nedělala,a mám takový problém.Když rozmontuju DVR a vyndám HD,tak nevím jak to mám zapojit k pc :(:( Prosím ,pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník martik

No já mám problém zkoušela jsem to bootovací cd jsem vypálila,ale nevím jakými kabely a vůbec celkově,jak to připojit.Nikdy jsem to nedělala,poradíte peosím někdo? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tomus: Hmmmm, dík za odpověď, kterou jsem zrovna nechtěl slyšet :-)

Ještě časem USB downloader oddebugguju - musim se, ale přiznat, že jen ze zvědavosti, pravděpodobně máš pravdu a crack bude k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...