Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník stareksoft

Stějně, kdyby se UPC radši zamyslelo a spustilo nějakou online půjčovnu. Nemyslím jak ČT, která tam má jen hrstku filmů, ale prostě nabušenej archiv filmů, dabing má k dispozici od místních televizí, třeba i s výběreme originálního znení a titulkama. Za cca 30-40Kč bych byl ochoten si to půjčit, i kdyby to mělo nějaký DRM a bylo to omezený já nevim čim, ale tím, že by to bylo kdykoliv k dispozici by mě už nic nenutilo si to doma archivovat. Navíc kdyby to mělo na svých servrech v síti UPC, pak by teoretická rychlost stahovaní mohla uvnitř sítě být v řádů desítek Mbps (s tím že by UPC interní komunikaci ve vlastní síti umožnilo na modemu větší download než z internetu). Za takovou službu bych byl opravdu vděčný, jéžiš kež bych se toho dožil. Do tý doby budu jak trotl vyndavat HDD z DVR, prohánět ho linuxem, abych ho vzápětí strčil zpět a nesnesitelnou rychlostí USB 1.1 archivoval do PC, protože v DVR je jen 160GB, místo toho aby tam bylo SATA rozhraní a dali se tam prdnout dnešní 1,5TB disky!! Mám pocit že spotřební elektronika oproti PC je trošku pozadu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Ale jinak pochopte, ze za to ze jsou porady chranene proti kopirovani nemuze UPC, ale provozovatele TV stanic, kteri si to vynutily.

a ti povedia, ze si to vynutili vlastnici autorskych prav

 

celkovo mi to pride trosku smiesne, kolko percent zakaznikov si asi tak cez nejaky blby usb 1.1 taha po veceroch nahravky par rokov starych filmov, aby ich potom piratili na internete a posobili hollywoodu miliardove skody?

 

strasny problem, vydajme novy firmware, kde to zakazeme!

 

a zaroven ponukajme sparovany CA modul, ktory si moze ktokolvek pichnut do dvb-c pci karty a nahravat si to priamo do pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám následujicí problém, přetahuji film z nekodovaných stanic FTA, ale ke konci kdy přetahovaní mi to nahlásí upload failed a musím restartovat pc a vypnout a zapnout set top box aby to vůbec reagovalo, už jsem pročetl fórům a už jsem si vypl v nastaveni DVR vypnutí disku na volbu vždy zapnuto. Nic nepomohlo, po asi 3hodinách přetahovaní to nahlási Upload Failed. Děkuju za odpověd, už nevím co s tím

 

Chci rozšířit můj dotaz. Dočetl jsem se, že disky naformatované starším způsobem tj. FAT32 nezvládají přetažení větších souborů jako je třeba 4GB. Tak by mě zajmalo jestli toto není zrovna případ set-top boxu.

 

Taky bych se chtěl zeptat zda opravdu můj výše zmiňovaný problém vyřeší koupě a použití lepšího kabelu? a jaký je takový lepší kabel? Našel jsem kabely v ceně až 800kč za 1,8m

 

Taky bych se chtěl zeptat jestli nepomůže přetahovaní odpojené set-top boxu od zdroje televizního signálu

 

nepomůže mi s tím někdo? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

DVR ma svůj systém souborů, FAT32 může přenos ovlivnit pouze u tebe, tj měj disk v PC naformátován na NTFS.

 

Já jsem kabel vyměnil za Bandridge ProfiGold 1,8m a zmiňované jsem tím odstranil.

 

Odpojení od TV signálu by na přenos dat neměl mít vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

skus si nabootovat knoppix a pustit ten script v tom, mozno to ma lepsiu podporu radicov (nepozeral som na com je postavene to livecd, nepotreboval som ho)

Toho jsem se obával. Jelikož jsem ve světě linuxu panensky nedotčen, ani netuším jak zjistim onu cestu k disku (jak je ve skriptu potřeba změnit). Další je že netušim jak ten skript vůbec spustit. Matně si vzpomínám, že tam je konzole, ale do té to vše asi najdnou nenasoukám. Mám udělat nějaký soubor a ten spustit? Absolutně netušim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

skus si nabootovat knoppix a pustit ten script v tom, mozno to ma lepsiu podporu radicov (nepozeral som na com je postavene to livecd, nepotreboval som ho)

Toho jsem se obával. Jelikož jsem ve světě linuxu panensky nedotčen, ani netuším jak zjistim onu cestu k disku (jak je ve skriptu potřeba změnit). Další je že netušim jak ten skript vůbec spustit. Matně si vzpomínám, že tam je konzole, ale do té to vše asi najdnou nenasoukám. Mám udělat nějaký soubor a ten spustit? Absolutně netušim.

tak to bude naozaj najjednoduchsie, ked ten disk pripichnes na nieco, co to cd z tohto threadu rozpozna ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

toto nejdem ani komentovat, to nevyriesis ;-)

no pozrel som si tych obrazkov viac, predsa pridam komentar, tie UncorrectableError erroy su na 99% bad sectory na disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

toto nejdem ani komentovat, to nevyriesis ;-)

no pozrel som si tych obrazkov viac, predsa pridam komentar, tie UncorrectableError erroy su na 99% bad sectory na disku

 

no pěkný, takže mám DVRko odevzdat na reklamaci na UPC?

 

příští týden si z prace donesu jiný IDE disk a zkusím to s ním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

no pěkný, takže mám DVRko odevzdat na reklamaci na UPC?

a co presne by si im povedal? ze po tom, ako si vysroboval disk z dvr a pripichol ho do pc, za ucelom zmeny dat na nom, si pojal podozrenie, ze su na tom disku bad sectory?

no skus ;-)

 

inac je vhodne sa na ten disk pozriet nejakym softom, co precita SMART udaje, tam mas aj informacie o premapovanych sektoroch a podobne

 

ale ked ti v dvr ide, tak ide ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...