Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Tak v Chipu budou ohledne tohoto lamy,

doporucuji si precist tento clanek od uzivatele- jm252485

 

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=2 ... ght=#21073

 

Pokud mas problemy s prikazovym radkem, tak si vytvor novy soubor s koncovkou .BAT a do nej nakopiruj jiz znamy prikaz: havtots xxx.hav xxx.ts

soubor uloz do slozky kde mas video a havtots a spust ho.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

kdosi tu navrhoval, v zájmu zrychlení přensu dat mezi DVR a Pc, demontovaqt HDD a připijit jej k PC.

Ta představa se mi líbíla a vyzkoušel jsem ji. Demontáž a připojení k PC není žádný problém. Je to otázka pár šroubů.

Ale problém nastává s HDD samotným.

Na WIN XP SP2 jej sice vidím ve správci disků, ale je tam jako "unlocated" a tak z něj nelze číst.

Čert ví jaký je tam systém souborů :(

Chtělo by to někoho, kdo se v této oblasti vyzná lépe než já, aby na to koukl.

Zřejmě by se to dalo nějak zprovoznit. Snad.

Pak mě také napadlo, možná je to hloupost, že by se dal demontovat HDD a pomocí prodlužovacího kabelu, nebo nějak jinak, přivěst IDE přímo do PC a na něm nahrávat. Bylo by to ideální řešení. Ale to je asi utopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Nedaří se, vzdávám to, chtěl jsem si upravovat (stříhat) video,raději zůstanu u uživatelsky jednoduchého, i když nekvalitního VHS! Z STB to na videorek. jde v pohodě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možné že se to tu už probíralo. Je toho tu už celkem hodně. Tak se tedy omlouvám.

V každém případě jsem také moc nepochodil. GetHav mě sice Hdd detekoval a zobrazil, ze tam jsou nahrávky, nicméně měly velikost 0Kb. Když jsem se je pokusil dostat z disku ven, program šel na hubu.

Narazil jsem ještě na program TranHan. Bohužel výsledek nebyl o nic lepší. Tam se zobraziily nahravky, ale jako naprosté blbosti a označené jako zakódované.

Na fórech výbrobce jsem nenašel nic co by mě pomohlo. Jen to, ze program je určen pro jiné modely. Tak asi jsme nepochodili pánové :( Zbude jen USB :(

 

Mám ještě jeden dotaz. Když stáhnu soubor HAV, zkonvertuju do TS pomoci HAVTOTS, to všechno šlape príma, ale při demuxu v projectx se objevují často chyby v obraze, nebo zvuku. Je to jako Error Bad sound/video sektor a podobně. Bohužel se to často stává i při pouhém sledování TV, že se obraz na několik vteřin rozpadne. Někdy je to i delší dobu a nahrávka se pak stává téměř nehodnotnou. Pri podrobnějsím zkoumání mě příjde, že v obraze občas kus chybí a chybná část je nahrazena zelenou barvou.

Zatím jsem zkoušel jen dva filmy a to ještě z muxů, kde je bitrate fakt mizerná, tak možná to nebude pokaždé

Máte někdo podobný problém?

Zkoušel jste někdo DVR Studio, nebo nějakej jinej demux soft? Celkem mě to šlape, ale jak se tam objeví chyby, tak DVR studio nemilosrdně stříhá ven. Takže to není ouplně vončo. ProjectX se mi osvědčil lépe.

Dík za odpovědi a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že už to tu taky někde bylo. Pokud ano tak sorry.

Našel jsem stránku výrobce, kde je vyšší verze firmwaru. Měl už nekdo odvahu to zkusit?

http://www.handan.fi/tuotetuki/DVB-C_60 ... lmisto.php

 

Velmi důrazně bych to nedoporučoval. S největší pravděpodobností už potom STB nerozchodíte.

 

Taky se toho bojím, proto se ptám lidí odvážnějších než jsem já :D

Diky za odpověď, ale bohužel jecelkem nepožitelná. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak se v tom Handan USB downloaderu daji stahovat ty nahravky? Mam Visty a kdyz nejakou nahravku vyberu a dam download tak mi to vzdy vyhodi hlasku ze "Please select AV file" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Sice nevim jestli uz to diky novem FW pro DVR nebude zbytecny, ale na jedne web strance jsem objevil graficky GUI pro program HavToRec urceny pro prevod z formatu HAV na TS,

naleznete jej v cetne popisu zde:

http://dzonny.cz/Software/Kesta%C5%BEen ... fault.aspx

 

Pripadne kdyby nefungoval odkaz tak zde:

http://www.upczone.cz/download/HavToRecGUI.rar

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušela jsem to dle návodu a po zadání výběru s čím asosiovat se nic nestalo. Když kliknu na soubor hav tak to jen problikne. Kde mu určím, kam to má asosiovat ve formátu ts?

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...