Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

V Media playeru classic jsem to zkusila, ale jsem na tom stejně. S námi laiky je potíž, co? Myslím, že mám problém hned u toho převodu. Kvůli tomu jsem si stáhla i commandera, abych mohla provést funkci asosiovat s convert. Po zvolení souboru convert.bat jsem dala OK a nestalo se nic. Poté při dvojkliku na hav soubor problikla černá obrazovka. Původně jsem si myslela, že převede formát vytvořením nového souboru, což asi ne, že? Tím asosiováním jsme asi jen nastavili otevírání všech souborů hav přes convert?!? V žádném přehrávači se mi ten soubor nenabídne :o( Asi hodím Handan z okna :o( A můžu ještě jeden dotaz? Jde to zpátky z PC do set top boxu? Když na ten soubor kliknu, tak mi spadne celý downloader. Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník

takže kromě jména, velikosti, data atd. mi to píše:

Duration: 9305 sec

Stop: 109:32

ERROR: Failed to create out file!

 

jestli jsem to dobře pochopil, tak je problém s vytvořením mového souboru. Ale nevím proč.

Zkoušel jsem to u 2 velkých, ale různých souborů a vždy tam bylo Stop: 109:32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

vse funguje mam pripojenej handan ke kompu vse jsem propojil podarilo se mi dostat hudbu do handanu ale nejde mi tam nahrat video zadne ani kdyz jsem ho prevedl na mpeg 2 ani mpeg4 prosim pomoc :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
* Zasadní problém vidím v firmware DVRka. Když se stahne jeden soubor do PC, další již nelze nahrát, dokonce nejde ani nahrávat pořad z TV. Přístroj se musí vypnout a zapnout (tedy restartovat) Následně se dá pokračovat ve stahovaní do PC či nahrávat pořad z TV.

 

Zajimavy postrehy, tim ze dalsi soubor nelze nahrat - po stazeni videa z DVR do PC myslis jako ze nejde z PC pretahnout soubor do DVR ?

 

Problém je v tom, že když se stahne něco z DVR do PC či naopak, při dalším pokusu kopírování dalšího souboru, to buďto napíše "fail" nebo všechny ovládací prvky toho programu zešednou a jde ukončit pouze přes správce úloh. Dokonce nepomůže ani restart počítače, prostě jen a jen se musí vypnout a zapnout settopbox. V poslední době mi ale začalo fungovat nahrávání pořadů z TV i po stahovaní filmu do PC (jelikož je to USB1.1 dávám to stahovat přes noc, nebo přes den když jsem v práci a když pak mám nařízený večer nějaký pořad, bylo to docela naobtíž, ale jak říkam, už to začalo fungovat)

 

Až nebudou v televizi dobrý filmy na nahrávání a podaří se mi veškerých 100GB stáhnout z disku do PC (fakt to USB 1.1 je na hov..) tak zkusím i ten script pod linuxem, přeci jen novacinema dává slušný filmy a je škoda je nemít ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím !

 

Dík za reakci! Za prve slečnou či paní, která mi z UPC volala ohledně přechodu na digitální signál a se kterou jsem sjednával pronájem tohoto "lepšího" přístroje za poplatek. Speciálně na propojení s počítačem jsem se jí ptal.

Dobře, ale slečna v UPCF, prosím... USB jsem však probírl i s technikem, který mi přístroj přinesl.

V životě by mne nenapadlo, že když má přístroj USB port přímo určený k propojení s PC, jak to nakonec stojí i v návodu, že bude s počítačem komunikovat jaksi "jednostranně" pro stasžení fotek do recordéru = k přehrávání v tv! Ani film si nemohu přehrát opačně z PC na DVR - no pardon, to jsou slušná omezení. V návodu k přístroji je spojení s PC uváděno, byť stručně. Rozhodně tam ale nejsou tato omezení uvedena.

U nového přístroje ze současné doby bych též dost dobře nepředpokládal, že bude použito USB 1.1. A se slavným digitálním signálem dekódovaným Handanenm se začíná projevovat další "žert" - slabý zvuk, ač ho mám zesílen na maximum jak na Handanu, tak v televizoru (standardně řve jen Nova, že?). Jsem v kuchyni, dveře otevřené, vzdál. od tv tak 4 až 4,5m s přímou viditelností (nikoliv za rohem) a přejede-li venku tramvaj (bydlím u hlavní ul.), mám po části dialogu. Při vypnutí Handana a přechodu k analogu, který zůstal v tv jedním šlauchem zapojen, se tv rozeřve na plný pecky.

Opravdu uvažuji, že si asi nechán i-net a tv hodím UPC na hlavu. Koupil jsem v zimě jakousi majinkatou tv, tedy DVB-T modul k počítači, napájení přes USB. Hraje nádherně, a to stála necelých 15 stovek. Jediné, co mne mrzí, jsou volně šiřitelné slovenské kanály - spolu s nimi by byl výběr tv programů celkem slušný - rád se dívám, ale tv maniak zase nejsem.

Jmenovat pracovníky UPC, s nimiž jsem jednal, nemohu. Slečna po telefonu se představila, ale jméno si nepamatuji, mechanik - pracovník UPC se nepředstavoval.

V každém případě dík za fórum i jeho vedení, je to fakt moc dobré!!!!

B.J. (za překlepy se omlouvám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim zvukem to urcite neni normalni, pokud ja mam pripojen DVR a prepinam mezi digitalem a analogem tak zvuk z DVR (pokud ho mam zesilany na max.) je o neco silnejsi,

takze zkus k TV pripojit nejlip pomoci stejneho kabelu neco jineho a zkontrluj jestli zvuk OK nebo je take slaby.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...