Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milanus

to: Jaku

ne tak docela, je to analog na analog, mimochodem DVR od UPC nemá digitální výstup, je propojen scartem s televizí a digitální signál je znehodnocen na analogový signál,

HANDAN CV 6000 DVR to prostě neumí.

 

Pinnacle 700-USB a soft Pinnacle 11 to částečně povyšuje na digitál, dnes se dá koupit za rozumnou cenu Pinnacle 710-USB a soft Pinnacle 12, je rychlejší a kvalitnější než

používám já a má plno jiných funkcí a možností i pro ukládání videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milanus

to: Jaku

USB není digitální výstup, je to rychlý datový výstup, USB 1.1 nebo 2.0 určují rychlost datového přenosu, aby měl digitální výstup musel by mít výstupy DV nebo HDMI. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Tak po dlouhých měsících bezproblémového stahování filmů z STB na HDD pomocí USB 1.1 (obětoval jsem staré Pentium 3 a jelo 24 hodin deně a stahovalo filmy, ono ani nevadilo že STB má USB 1.1, protože sám počítač měl jen 1.1 :) ) až náhle mi mé staré pentium odešlo do věčných lovišť a mě nastal problém. No, pořídil jsem si levnou mašinku Asus i220OGC (základní deska s integrovaným Celeronem) za 1000Kč, prdnul do toho 2G ramky za 200Kč a připojil ke starému zdroji a HDD a jel dál.

 

Jak to jelo před tím:

vybral jsem několik pořadů a dal UpLoad, vpoho všechny za sebou to krásně grablo.

 

Jak to jede teď:

vyberu několik pořadů, dám UpLoad, stáhne se první a druhý se jakoby začne stahovat, ale zůstane na 0% a program zatuhne :(

 

Ač jsem nainstaloval ty samé WinXP SP3 (Teď přemejšlim, jestli před tim to nebyli SP2), se stejnými ovladači STB USB a stejným USB Downloadátorem, tak to prostě stáhne jen jeden pořad a pak musím STB vypnout a zapnout, abych mohl stahovat další pořad. To však rapidně snižuje frekvenci stahování filmů z STB a bojím se aby mě nakonec nedošlo na 160GB HDD místo.

 

Nevíte někdo jak to zpět rozchodit? Jestli to je něco v SW nebo HW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft
["]Muzete napsat kde nebo kym a v cem konkretne jste byl mylne informovan ?

 

jako pan Jaros. I me Vase agentka s teplou vodou presvedcila k najmu pristroje sliby o moznosti stazeni filmu do PC. Bezostysne Vam ten personal lze hlavne, ze vsechno monitorujete.

ved si ich mozes grabnut analogovo tv kartou, stiahnut cez usb alebo vykopirovat z disku

moznosti a moznosti, ledazeby ti slubila nejaku jednoduchu moznost ;-)

 

já si myslim, že tyto komentáře a vůbec teorie analogového postupu dostání videa do počítače není téma tohoto vlákna! akorát to tu znepřehledňuje. K tomu aby si to člověk nahrál do počítače analogovou cestou, nepotřebujete DVR od UPC! Stačí klasický STB, tudíž je to nesmysl to tu rozebírat. Zde se jedná o přenos do PC bez ztráty informace, tj. po USB, což je jediná digitální cesta mezi DVR a PC vzhledem k tomu, že zatím nikdo nenaprogramoval soft, který by rozuměl souborovému systému DVRka (i když si myslim že by to nebylo tak těžké, vzhledem k tomu, že už tu byla zmínka scriptu na odkódování nahraných pořadů, což už je krůček k tomu udělat script, který nejen že přpíše ten jeden bit, ale zároveň celý pořad přehraje do PC na jiný disk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
vzhledem k tomu, že zatím nikdo nenaprogramoval soft, který by rozuměl souborovému systému DVRka

skor by som povedal, ze nikto rozumny to medzi ludi nepusti, pretoze sa moze stat to co s USB - pride upgrade fw a zrazu to uz nepojde (tak jednoducho) ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft
skor by som povedal, ze nikto rozumny to medzi ludi nepusti, pretoze sa moze stat to co s USB - pride upgrade fw a zrazu to uz nepojde (tak jednoducho) Wink

 

To je zajímavá myšlenka, takže pokud to tu někdo čte, kdo ví jak na to, nebo tento soft má a nechce jej zveřejnit, prosím písněte mi na " stareksoft (zavinac) volny (tecka) cz ", zavazuji se k mlčenlivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Spis to vypada ze ten system souboru je jiny nez napr. ve Finsku nebo v Rusku, protoze, soft na ten souborovy existuje, ale u nas nefunguje.

ano, tie povodne su postavene na FAT, toto je taka podivnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

to sice ano, ale pokud tu někdo dal návod jak a kde změnit bit nějakého příznaku, a postřehl jsem i následující strukturu na disku, pak si myslim, že nebude moc složité kopírovat bit po bitu do souboru, který nakonec pojmenovat HAV :-). Sakra že já nedával větší pozor, když jsme ve škole programovali. Je mi blížší PHP než nějaké C++, ve kterém by to mohlo jít (když pominu script v linuxu, o kterém nemám ani páru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...