Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník s

no pěkný, takže mám DVRko odevzdat na reklamaci na UPC?

no pozrel som sa este raz, on ten skript cita myslim vsetkych 2000 zaznamov o nahravkach, niekde zhruba za 20 zacal mat problemy kvoli chybam na disku

 

z coho vyplyva, ze kym mas menej nahravok, tak je to relativne ok, dokonca mozno tie sekory pri zapise sa remapnu

 

dalsia vec je, ze mozno keby si vydrzal a ten skript sa prebil tymi bad sektormi, tak ti nastavi pri tych nahravkach co potrebujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Včera jsem konečně domu dotáhl nový disk.

Prdnul jsem ho do DVR, nahrál pár krátkých úseků, dal do PC, pustil hanbian, hups hups a vše bylo vpoho a pořady FTA.

Originální WD jsem nechal podrobyt testu pomocí WD Diag a hle - krátký test - error 0007, dlouhý test - nedokončeno, zahlásilo to "too many errors" error 0225 :-) No inu, opravdu je vadný disk. Škoda těch 20 filmů co tam na něm mám :-(

Pokusil jsem se ještě nechat hanbiana projet vadnou oblast až dokonce, ale zdá se že script má nějaké omezení na počet opakovaní čtení vadných dat a po několika desítkách pokůsů se sám ukončil s tím že z disku nelze číst - pokud by někdo věděl jak to omezení vypnout, zkusil bych to ještě nechat projet.

Ještě zkromný dotaz, zda někdo nezná soft, který by dokázal bitově zkopírovat (s vynecháním vadných oblastí) disk na disk. Vše co jsem měl k dispozici (acronis, ghost) umí kopírovat pouze partition známého druhu (fat, ntfs, linux) ale kompletní bitovou kopii neumí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Jakub88

chci se zeptat, nahrávám si seriály a filmy z českých kanálů CT1, CT2, Nova a Prima, ale od března se po nahrání na stb tváří jako CAS, tedy kodóvané a nejdou díky tomu přetáhnout do počítače. Nevíte čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ci upc vie forcnut upgrade fw bez toho, aby som ho manualne neodsuhlasil

Ano nahraje se tam nakonec i bez tveho odsouhlaseni.

 

Ale jinak pochopte, ze za to ze jsou porady chranene proti kopirovani nemuze UPC, ale provozovatele TV stanic, kteri si to vynutily.

njn,asi ten rekorder taky zrusim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Thomatys

Tak sem si to tu celí pročetl, ale nedošel sem k výsledku, všechny ovladače a rady co sem tu viděl byli zaměřeny buď na win XP nebo win Vista 32 bit. Já bych potřeboval ovladače na Visty 64 bit. Když sem zkusil použít ovladače na Visty 32 bit tak mi to před dokončením aktualizace ovladače napsalo, že došlo k chybě a že daný ovladač nepatří k danému zařízení. Ale když chci použít ovladače z win XP, tak to vůbec ani nenajde. Mám HANDAN CV-6000 DVR a Windows Vista 64 bit. Pokud nejsou ovladače na tento software tak to je blbý, ale pokud je tady někdo kdo má taky win vista 64 bit a jde mu to, ať mi když tak poradí, možná sem tam dělal něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim, nedočetl jsem se jak mám nahraná videa z DVR stáhnout do PC ?

Následně je pak předělám v HAVtoTS a pak z .ts formátu udělám jakýkoli formát třeba .avi ?

Děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Tak si udělejte kafe, pár desítek minut času, klikněte na první stránku tohoto vlákna a čtěte až dojdete na stránku 10, odpověď dostanete v průběhu čtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...