Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrS

to jako ze budou kodovane vsechny?

 

uz aby sel koupit ten technisat, stejne kopirovani s h6000 je neunosne pomale(co chceme od usb 1.1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V downloaderu ty soubory vidim, ale zatim jsem se nepokousel je stahnout, jeste stale stahuji ten nekodovany a straaaasne to boliiiiii, trva to hrozne dlouho. To mi UPC nereklo, ze vlastne z HDD nejde stahovat soubory, technik pri instalaci rekl, " je to strasne jednoduche, pres USB sa pristroj propoji s PC a jde to. Kdybych vedel co vsechno to obnasi, tak jsem si radsi mohl poridtm DVD rekorder s HDD a mel bych po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Geniální geniální geniální, jinými slovy to popsat nejde!

Super, všichni moc děkujeme.

Tak, teď by bylo super, když se někomu povede stáhnout ten image z hellshare.com, aby to umístil na nějaký rozumný server jako třeba rapidshare, ze kterého by to šlo nějak rozumě stáhnout.

Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

inac aby sa clovek neusroboval na smrt, pripadne neutrhol omylom ten ide kablik, tak pekna finta je napojit si hdd suflik a polozit ho na handana

sice to nie je zrovna esteticke, ale hodne prakticke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde v topicu jsem se dočetl že pro Visty x64 je ovladač stejný jako pro XP. Přitom na první stránce se píše že pro Visty si mume stáhnout soubor usb1.1_vista_driver.zip po instalaci mi to ale napíše "ovladač není určen pro tuto platformu" Z toho předpokládám že pro x64 je jinej ovladač. Máte ho někdo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme jsi to spatne pochopil, ten skritpt o kterem se zminujes slouzi pouze k tomu aby jsi mohl dostat nahravky ven z STB pres USB kabel.

 

Pokud uz je mas v PC, tak postupuj podle navodu na zacatku tohoto vlakna,

dalsi vec je ale otazka jestli tve STB fungnuje stejne jako Handan CV-6000.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nepochopil som to zle. Viem že tu na tomto fóre sa jedná oto vytiahnuť nahrávky s PVR, ale predpokladám že ak by sa dali bez problemov vytiahnuť s PVR, tak sa stretnete s tým istým problémom ako popisujem ja. U Vás predpokladám že software STB nedovolí kopírovať chránené nahrávky, preto tá zmena cez script z CAS na FTA. Dovolím si tvrdiť, že ak by Vám to aj išlo skopírovať bez zmeny z toho CAS na FTA ešte na HDD v STB, tak sa stretnete s tým že to nedokážete spracovať tak ako ja. Je možne že bude záležať ešte aj od niečoho iného, ale predsa to čo robí ten script by som rád skúsil. Za skúšku nič nedám. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
V úpravách scriptom nie som zrovna zbehnutý nedalo by sa to skusiť cez nejaký HEXeditor. Napr: priamo ProjectX. Myslím že asi dalo ale potrebujem s tým pomôcť.

Ak môžte pomôcť vyskúšajte mi to ukázať screnshotmi na súbore (krasna pokojska) čo som dal na stránku: http://sites.google.com/site/dvbarion/videa

nase upc handany nahravky na disku bud priamo dekoduju pocas nahravania, pripadne dekodnu neskor (pokial to inak nejde)

je mozne, ze ten tvoj pvr to nedekoduje vobec, skus taky pokus, vytiahni z neho smart kartu a skus prehrat nejaku nahravku z stv a z kodovaneho kanalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...