Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník glider

stáhl jsem si všechny potřebné ovladače pro Vistu a instaloval, když ale připojím přijímač k PC tak ,se objeví hlášení že ovladač je správně nainstalován,ale pořád se mi nezobrazuje obsah disku přijímače na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že nedokážeš číst Téma celé, určitě bys se dočetl, že HDD v PVR se nezobrazuje jako další disk. Musíš pustit program USB downloader, pomocí kterého můžeš do PVR nahrávat fotky a mp3 (k tomu je tento program primárně určen). Stahovat nahrané pořady je problematické, jdou jen programy které jsou nezakódované.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Fakt už poslední poznámka... :-D

 

Právě proto je na prázdné nosiče uvalen autorský poplatek, kdežto na HDD v STB nikoliv, čili pokud to vezmu ad absurdum, tím, že to nemohu jednoduše stahnout z STB a vypálit a složitě se mi to dělat nechce .... (to si raději koupím druhý disk a vytahnu si IDE kabel ven :-) ) přichází OSA o poplatky za nosiče, které bych si kvůli tomu koupil. (Linku na DVD zatím doma nemám :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to s jedním člověkem od UPC a ten mi potvrdil, že UPC nemá zájem podporovat integrované STB v TV a to z důvodu paušálních poplatků za pronájem.

To je naprosty nesmysl, proc by ty CA moduly jinak nabizeli.

Pro UPC je urcite jednoduzsi ti pristroj odprodat nez se o nej dal starat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprosty nesmysl, proc by ty CA moduly jinak nabizeli.

Pro UPC je urcite jednoduzsi ti pristroj odprodat nez se o nej dal starat.

 

Nesouhlasim, nabidl snad nekdy nekomu CAM modul nekdo z UPC? Poplatek 150/90Kc z kazdeho STB musi dat slusnej vejvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

pozeram, ze upc 3.6. v noci nieco pomenilo, konkretne idcka audio stop

 

doteraz to fungovalo tak, ze audio idcka boli stvorciferne a ceske stopy koncili na 11 (napr. 6711, 6511), teraz zrazu su trojciferne a nie je tam ziadny system (axn je 502, axn scifi 213, axn crime 113)

 

dakujem mile upc, to 11 na konci som v scripte pouzival na identifikovanie spravnej stopy pri reenkodovani do divxu, uz to nepojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Nevím, kde jsi to vzal, ale pidy u AXN jsou správné a končí xx11. Nevím o tom, že by se to nějak měnilo ...

tak potom asi len slovenske UPC vykonalo tuto zmenu, pardon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...