Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Neni potreba umet finsky, ono se to da prelozit pres google.translate.cz ,

ale ne vsechno prelozi presne a s tim je problem.

Neprolozi to poradne otazku:

" Kirjoita tähän sana (viisi kirjainta), joka kuvaa karvaista kotieläintä ja alkaa koolla, mutta EI OLE koira vaan... "

kde odpoved na ni, je klicova pro registraci a odesilani prispevku.

 

Jinak pozadavek na ovladac pro Win 7, jsem poslal dal, tak snad s tim v Handanu neco udelaji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Opravdu neexistuje nejaka utilita abych prevedl normalni video do nejakeho formatu,ktery by DVR prezvykalo,,,me totiz ta baba na otazku jestli se muzu divat na tv na me videa rekla ze asi to mozne je....a te zjistuji ze neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zadne takove utilite nevim,

ono by to bylo i dost neprakticke, neprve bys musel video zkonvertovat do nejakeho formatu co Handan prehraje a pak bys ho jeste musel do DVR nahrat pres USB 1.1, coz by trvalo vecnost.

 

To si radsi porid nejaky DVD prehravac s podporou DivX a CZ titulku,nebo nejake multimedialni zarizeni a mas po problemu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ahoj, mam win7 64bit. Podařilo se už někomu propojit HANDAN CV-6000 DVR s počítačem??? Je hezké, že má disk 160GB, aly je to k .... když k tomu nedaj nový ovladače na nejnovější operační systémy. Kdyby to někdo už rozchodil, tak dejte vědět, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Macouch

Zdravím,

 

potřeboval bych poradit - stáhl jsem si z Handana do PC film, který šel na Nova Cinema, překonvertoval jsem ho na formát .ts, spustil jsem ho v Media Player Classic a zvuk je slyšet pouze u reklam (a to jak na začátku, tak uprostřed filmu), ve filmu samotným ne (byl to Růžoý panter) - může mi někdo poradit, co s tím? U dílů Hvězdné brány stažených ze stejné stanice zase slyším zvuk pouze u filmu a ne u reklam :-(

 

Dík za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrál jsem si nějaké filmy na Nově Primě ČT1 a všechny jsou zakódované (jsou v CAS) . Když se kouknu na seznam programů v DVR tak u skoro všech programů je symbol DOLARU. Nejsou jen u UPC Express, Z1, Nova Cinema a Prima COOL.. Nevíte co s tím.. Je to normální??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...