Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník s
Skusil som vytiahnut kartu a z STV nahravka išla a z AXN,FilmBox neišla. Čo s toho vyplíva?

ze mas smolu, pretoze ten STB kodovane stanice uklada na hdd kodovane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

A je to tady, už mi to vše nahrává CAS (ČT, Nova, prima) :-( takže v týdnu budu testovat ten Linux LIVE CAS to FTA :-) Díky bohu za ní. Snad to bude chodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jakub88

mám následujicí problém, přetahuji film z nekodovaných stanic FTA, ale ke konci kdy přetahovaní mi to nahlásí upload failed a musím restartovat pc a vypnout a zapnout set top box aby to vůbec reagovalo, už jsem pročetl fórům a už jsem si vypl v nastaveni DVR vypnutí disku na volbu vždy zapnuto. Nic nepomohlo, po asi 3hodinách přetahovaní to nahlási Upload Failed. Děkuju za odpověd, už nevím co s tím

 

Chci rozšířit můj dotaz. Dočetl jsem se, že disky naformatované starším způsobem tj. FAT32 nezvládají přetažení větších souborů jako je třeba 4GB. Tak by mě zajmalo jestli toto není zrovna případ set-top boxu.

 

Taky bych se chtěl zeptat zda opravdu můj výše zmiňovaný problém vyřeší koupě a použití lepšího kabelu? a jaký je takový lepší kabel? Našel jsem kabely v ceně až 800kč za 1,8m

 

Taky bych se chtěl zeptat jestli nepomůže přetahovaní odpojené set-top boxu od zdroje televizního signálu

Upraveno uživatelem Jakub88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

podobný prapodivnosti mi to dělalo když jsem měl dlouhý a nekvalitní USB kabel. Zkus co nejkratší a nějaký hodně kvalitní a drahý USB kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Lidi všimli jste si toho co DVR dělá s kódovanejma kanálama? V seznamu se u nich objevuje $ a když DVR delší dobu nic nedělá, začne zběsile rachtat disk, na LCD se objeví REC1 (aniž bych něco nahrával) a v seznamu kódovaný pořad z červená a ifno k němu je "Dekódování". Po zončení $ zmizí. Chápu to dobře, že před tímto procesem, i když u pařadu změním příznak pomocí linuxu, bude program stále zakódován a projektx s ním nic nesvede? Nebo si DVR jen tak z nudy kouká na nahraný filmy?

Upraveno uživatelem stareksoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je oznaceni CAS poradu a druha kodovani, STB ve volnem case dekoduje nahrane porady ktere pri zaznamu nedekodoval (pri nahravani 2. a vice poradu soucasne).

Ja zkousel tento zaznamenany porad s priznakem pretahnout pres USB do PC a normalne to pak fungovalo, DVR to mozna pri pretahovani stihne i dekodovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Pokud by tedy někdo neudělal program, kterým by se data dala stahovat přímo a ne přes STB-USB-PC.

a ako tak sledujem detinske reakcie UPC, tak do par tyzdnov je tu novy firmware, ktory nebude ukladat nahravky na disk dekodovane, ale bude ich dekodovat len pri prehravani

 

by ma zaujimalo, ze ci upc vie forcnut upgrade fw bez toho, aby som ho manualne neodsuhlasil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stareksoft

Aź tomu tak bude, odevzdám DVR zpět do UPC, odhlásim do nich televizi, koupim si DVR STB na DVB-T a budu vesele pokračovat zadarmo s nahráváním pořadů. UPC si tím hazí klacky pod nohy. Že já to už neudělal dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ci upc vie forcnut upgrade fw bez toho, aby som ho manualne neodsuhlasil

Ano nahraje se tam nakonec i bez tveho odsouhlaseni.

 

Ale jinak pochopte, ze za to ze jsou porady chranene proti kopirovani nemuze UPC, ale provozovatele TV stanic, kteri si to vynutily.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...