Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

tak mi napadlo....

pomoci usb downloaderu po par hodinach stahnu film do pc, prevedu na .ts

TS otevru v projectX, a demuxnu, dostanu audio a video stream, ty uz se dal daji zpracovat

 

neprisel nekdo na to jak z TS dostat i TTX stream?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku, DVR mám asi měsíce a dneska jsem konečně zkoušel dostat nahrávku z DVR do PC, když pominu že komplikovanejš to snad udělat nešlo, tak mě ale docela zaráží že ač platim rozšířenou nabídku včetně HBO mám nějakejch 84 kanálů z otoh tedy 74 co šlapou, ty HD a plno rezerv vem čert, sice je hezké že si může nahrát jakýkoliv pořad, ale dost mě zaráží že z těch nahraných si mohu do PC zkopírovat jen pár

 

ze 74 cca 10, mě by zajímalo proč ty další, v nabídce EPG označeny dolarem nemohu, platím přece všechno tak bych si snad mohl nakopírovat také všechno.

 

Zrovna včera na Spectru dávala dokument o velké čínské zdi nahrál jsem si ho a že si jej dnes stáhnu do PC, a ejhle ono nic.

 

To stejné z TV DEKO, konečně jsem chytil dokument Zanikající město, nahraji ho ale kopie do PC abych sis jej mohl uchovat nepřipadá v úvahu.

 

Chci vědět proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to já se jim ale můžu vykašlat, zajímavá že takový kanály jako NOVA, čt HBO nic takovýho nemaj.

 

 

Já si myslim že i podle zákona mám právo si udělat nahrávku pro vlastní účely

 

Nebo mi chceš říct že si stejně budu muset koupit DVD recorder a nahrávat si to na něj, v tom případě je mo tohle s prominutím na h***no, a nevim proč jim za to platim ty peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...